Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Usługi inwestycyjne

Zakup/sprzedaż nieruchomości komercyjnych

Wieloletnie doświadczenie Leach & Lang na rynku nieruchomości komercyjnych pozwala na bezbłędne rozpoznanie aktualnego momentu cyklu w jakim znajduje się rynek, która to zdolność jest niezbędna przy planowaniu odpowiedniego momentu zakupu bądź sprzedaży nieruchomości.

Leach & Lang wypracowało w trakcie ostatniej dekady bliskie relacje z szerokim gronem deweloperów, funduszy, wynajmujących oraz pośredników, pozwalające nam dzisiaj na bieżące i z bliska śledzić sytuację rynkową oraz monitorować rynek pod względem oczekiwań transakcyjnych.

Chętnie doradzamy zarówno przy sprzedaży jak i zakupie nieruchomości, pracując ciężko w imieniu klienta, aby doprowadzić do finalizacji transakcji z możliwie najlepszym dla niego skutkiem.

Jesteśmy otwarci na wstępne omówienie szczegółów wszelkiej propozycji biznesowej.

text-graphics/biuro_katowice.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z informacją tutaj, odnośnie pozyskania terenu inwestycyjnego, obok centrum handlowego Arkadia w Warszawie, przy udziale Leach & Lang.