Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Usługi inwestycyjne

Zakup/sprzedaż nieruchomości mieszkaniowych

Co miesiąc Leach & Lang doradza klientom w wielu transakcjach kupna i sprzedaży w całym kraju. Będąc na bieżąco z sytuacją rynkową – czy to w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Warszawie, Lodzi, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie, Gdańsku lub Świnoujściu – oraz znając aktualne stawki transakcyjne, posiadamy odpowiednią wiedzę umożliwiającą nam efektywnie doradzać przy kupnie/sprzedaży nieruchomości we właściwych cenach i odpowiednim przedziale czasowym.

Każdy klient może liczyć na osobistą opiekę naszego doradcy, który będzie towarzyszyć mu przez cały proces zakupu/sprzedaży nieruchomości, odpowiednio od sprecyzowania podstawowych kryteriów poszukiwanej nieruchomości lub przygotowania dokumentacji marketingowej, aż po zawarcie transakcji u notariusza i dalej.

text-graphics/ptasia2.jpg

Nasz zespół pomoże także w przygotowaniu wszelkiej dokumentacji potrzebnej do efektywnego zawarcia umowy, od notarialnego pełnomocnictwa poprzez dokumentację bankową, a na protokołach zdawczo-odbiorczych kończąc.

Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie wszelkich pytań odnośnie transakcji kupna/sprzedaży na rynku mieszkaniowym.