Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Pakiet Distinction - kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Pakiet Distinction - kliknij, aby dowiedzieć się więcejCena wykończenia 1 826 zł za metr kw.

Pakiet Superior - kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Pakiet Superior - kliknij, aby dowiedzieć się więcejCena wykończenia 1 440 zł za metr kw.

Pakiet Essential - kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Pakiet Essential - kliknij, aby dowiedzieć się więcejCena wykończenia 990 zł za metr kw.

Wykończenia Powierzchni Komercyjnych

Wykończenia Powierzchni Komercyjnych

Projekty indywidualne

Projekty indywidualne

Pakiet Prime - kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Pakiet Prime - kliknij, aby dowiedzieć się więcejCena wykończenia 2 090 zł za metr kw.

Usługa wykańczania wnętrz | Kompleksowe wykończenia nieruchomości | Projektowanie i wykańczanie wnętrz | Wyposażenie wnętrz

Usługa wykańczania wnętrz

Leach & Lang wyszło naprzeciw zapotrzebowaniu kompleksowego wykańczania nieruchomości, oferując pełny zakres usług w tej dziedzinie. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów na każdym etapie wykańczania; od malarzy, tynkarzy, poprzez instalatorów, a na elektrykach kończąc. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów w różnych miastach Polski (Kraków, Katowice, Gliwice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Świnoujście). Nasz sprawdzony zespół gwarantuje wysoką jakość usługi, niezależnie od typu projektu.

Oferujemy projekty pakietowe oraz indywidualne. Szczegóły wykończenia według pakietu możecie Państwo zobaczyć klikając w wybrany pakiet: Essential, Superior lub Distinction (w prawym menu), natomiast w przypadku zainteresowania projektem indywidualnym zachęcamy do zapoznania się z warunkami współpracy klikając w ‘usługi projektowe’ (w lewym menu). Zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego pod adresem: wykonczenia@leachandlang.pl. Chętnie porozmawiamy na temat wyboru najlepszej dla Państwa opcji wykończenia i oczywiście odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

text-graphics/wykonczenie_1.jpg