Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Usługa wykańczania wnętrz | Kompleksowe wykończenia nieruchomości | Projektowanie i wykańczanie wnętrz | Wyposażenie wnętrz

Dlaczego wykończenie w L&L?

 

Materiały wysokiej jakości

Każdy pakiet zawiera odpowiednio dobrane i skomponowane materiały, z których można stworzyć zarówno wnętrza klasyczne jak i nowoczesne.  Opis pakietów pobrać można ze strony internetowej  www.property-management-poland.com. W naszym Biurze Sprzedaży można obejrzeć próbki materiałów stosowanych do wykańczania mieszkań, takich jak: panele, podłogi drewniane, płytki łazienkowe i kuchenne, baterie umywalkowe czy lampy. Będzie je można także zobaczyć w pokazowym mieszkaniu, które dla Państwa przygotowaliśmy.

 

Doświadczenie

Wykonawcy, których wybraliśmy do realizacji wykończenia wnętrz w Państwa mieszkaniach mają olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie – wykończyli dziesiątki mieszkań i tym samym zadowolili ich właścicieli.

 

Fachowa pomoc

Oferta wykańczania wnętrz to nie tylko pakiet materiałów i jego montaż. To przede wszystkim, fachowa pomoc od początku procesu, aż do samego jego końca. Wykańczanie mieszkania rozpoczyna się od spotkania z naszym projektantem wnętrz, który razem z Państwem analizuje potrzeby, upodobania oraz pragnienia dotyczące wymarzonego wnętrza. Może ustalić  wykończenie mieszkania zgodne ze standardem, albo – jeśli tylko sobie Państwo zażyczą – może stworzyć oryginalny i niepowtarzalny projekt mieszkalnej przestrzeni, aranżując go od wykończenia podłogi aż po dobór mebli i dodatków. Nasze przykładowe realizacje znajdą Państwo tutaj.

 

Zero stresu

Kiedy finalny projekt zostanie wybrany – Państwo nie muszą już martwić się niczym. To my dbamy o to, aby materiały dotarły na czas, aby były to dokładnie te materiały, jakie zostały wybrane i aby ich jakość była odpowiednia. To my nadzorujemy ekipę remontową i to na nas spoczywa odpowiedzialność za jakość i czas wykończenia. Państwo nie muszą się martwić angażowaniem osobno: malarza, hydraulika czy elektryka. Państwo nie muszą przerywać swojej pracy, aby sprawdzić, czy fachowcy rzeczywiście radzą sobie na miejscu. Państwo zadowoleni wchodzą do wykończonego mieszkania, a my gwarantujemy, że zostało ono wykonane solidnie, estetycznie i zgodnie z planem.

 

Oszczędność czasu

Zamiast odbywać wiele spotkań, omawiać projekt mieszkania z każdym podwykonawcą osobno, sprawdzać jak ekipa remontowa sobie radzi, spędzać godziny w salonach wykończenia wnętrz szukając odpowiednich materiałów mogą Państwo spokojnie pić kawę, kiedy my będziemy te czynności robić za Państwa! Wystarczy jedno spotkanie z naszym projektantem! Całą resztę możemy akceptować przez e-mail – oczywiście, o ile sobie Państwo tego życzą.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni i tym razem urządzanie mieszkania nie będzie wyczerpujące!