Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Usługa wykańczania wnętrz | Kompleksowe wykończenia nieruchomości | Projektowanie i wykańczanie wnętrz | Wyposażenie wnętrz

Home Staging

home staging

Home staging to usługa polegająca na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Najważniejszą i podstawowoą cechą home stagingu jest stosunkowo niski koszt wykonania zmian w stosunku do osiągniętego efektu, a w konsekwencji zysku. Należy zdać sobie sprawę, że każdy miesiąc kiedy nieruchomość pozostaje niewynajęta lub czeka na nabywcę to dla właściciela niepotrzebna strata. Traci potencjalny zysk i ponosi koszty w postaci opłat administracyjnych, podatków i innych kosztów za mieszkanie, w którym nie mieszka. Dlatego należy zrobić wszystko aby czas oczekiwania na klienta skrócić do minimum.

Do tego służy właśnie home staging, czyli takie zastosowanie technik dekoratorskich, marketingowych i prezentacyjnych, które pomogą wydobyć najlepsze cechy nieruchomości, przedstawić ją w najkorzystniejszym świetle i sprawić, że stanie się atrakcyjna dla jak najszerszej grupy odbiorców.

Choć każdy z nas ma inny gust to jednak istnieją zasady, które po wprowadzeniu sprawiają,  że potencjalny nabywca lub najemca poczuje się dobrze we wnętrzu. Na ogólne dobre wrażenie ma wpływ szereg czynników:

- organizacja przestrzeni,

- funkcjonalność pomieszczeń,

- oświetlenie,

- kolorystyka,

- i dobór dodatków

Specjaliści z Leach & Lang pomogą wydobyć i uwypuklić najlepsze cechy każdego wnętrza. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że posiadane przez Państwa nieruchomości są różne, skierowane do różnych grup docelowych, a Państwo macie różne oczekiwania i dysponujecie różnym budżetem przygotowaliśmy kilka propozycji współpracy.

Stylizowana sesja zdjęciowa

Polega na wystylizowaniu nieruchomości do sesji przy użyciu wypożyczonych przez nas elementów dekoracyjnych, takich jak: ozobne poduszki, tkaniny, naczynia, świece, kwiaty i inne dodatki, które nadadzą wnętrzu indywidualnego charakteru i sprawią, że będzie bardziej atrakcyjne i przytulne. Następnie wykonamy zdjęcia, które będą najistotniejszym elementem prezentowanej w internecie oferty.

home staging

Dla Klientów, którzy korzystają z naszej usługi zarządzania mieszaniem - stylizowana sesja zdjęciowa GRATIS

 

Oferta Home Staging

home staging

To analiza stanu nieruchomości i przygotowanie planu niezbędnych zmian, a także wdrożenie ich w życie.

Niektóre wnętrza potrzebują jedynie zmiany aranżacji przestrzeni, z wykorzystaniem istniejących mebli oraz zakupienia elementów dekoracyjnych. W innych konieczne może być ogólne odświeżenie mieszkania, przemalowanie ścian, usunięcie niepotrzebnych elementów tworzących wrażenie nieporządku i zaburzających przestrzeń czy nawet dokonanie napraw i prac remontowych.

Wraz z właścicielem ustalimy zakres koniecznych do wykonania prac, w zależności od jego chęci i możliwości dotyczących angażowanych środków finansowych. W zależności od potrzeb proponujemy dwa rodzaje usługi:

home staging 

Essential Redesign

Jest to propozycja skierowana w stronę wnętrz, które wymagają jedynie zmiany aranżacji, dokupienia dodatków, sprzętów czy drobnego odświeżenia. W takim przypadku plan naszego działania przedstawia się następująco:

- wizyta w mieszkaniu, podczas której oceniamy stan mieszkania, robimy zdjęcia i notatki,

- przedstawienie wstępnej listy prac niezbędnych do wykonania oraz ustalenie oczekiwań i budżetu jakim dysponuje właściciel,

- raport dotyczący stanu nieruchomości i prac jakie należy wykonać,  projekt koncepcji zmian (w formie moodboard)  oraz lista zakupów i kosztorys,

- po zaakceptowaniu propozycji przez Państwa dokonanie zakupów i wykonanie stylizacji mieszkania, zwieńczonej sesją zdjęciową.

home staging

Superior Redesign

To propozycja korzystna w przypadku tych mieszkań, kótre wymagają więcej niż tylko dekoracyjnego wykończenia.

Jeśli Państwa mieszkanie potrzebuje malowania i drobnych napraw, nasza ekipa remontowo-budowlana się tym zajmie, a my będziemy nadzorować aby cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Ta propozycja obejmuje usługi przewidziane w pakiecie Essential Redesign oraz dodatkowo prace remontowe.

 

Nasi doświadczeni doradcy po analizie nieruchomości wybiorą najkorzystniejszą opcję dla Państwa podczas pierwszej wizyty!

Zachęcamy do kontaktu, aby poznać cennik usług oraz więcej szczegółów wybranych pakietów, a także umówić się na spotkanie.