Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Usługa wykańczania wnętrz | Kompleksowe wykończenia nieruchomości | Projektowanie i wykańczanie wnętrz | Wyposażenie wnętrz

Montaż kuchni

montaż kuchni

Naszym Klientom oferujemy dwie możliwości wykonania zabudowy kuchennej tj. wg projektu indywidualnego lub wg projektu kuchni modułowej.

Zaletą projektu indywidualnego jest całkowite dopasowanie zabudowy do oczekiwań klienta, wykorzystanie oryginalnych materiałów oraz rozwiązań, maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchni.

Pozytywnym aspektem stosowania kuchni modułowej jest niewątpliwie cena, krótszy czas realizacji oraz możliwość wprowadzania w prosty sposób zmian w wyglądzie kuchni np. zastosowując inne fronty szafek pasujące do modułu.

Meble kuchenne nie tylko mają być funkcjonalne, praktyczne, pojemne i stabilne, ale także powinny dobrze wyglądać, wprowadzając w zachwyt naszych gości.

Wygląd naszej kuchni zależy od miejsca jakie mamy do dyspozycji, dlatego zanim przystąpimy do procesu projektowego, dokonujemy analizy możliwości aranżacyjnych przestrzeni kuchni i mieszkania. Wybieramy najbardziej korzystny dla Klienta układ funkcjonalny. W zależności od kształtu pomieszczenia kuchnię możemy zaplanować 1-rzędową, 2-rzędową, na rzucie litery „L”, „U” lub „G”. W przypadku dużej przestrzeni i kuchni połączonej ze strefą dzienną dobrym pomysłem jest zastosowanie wyspy, jak w tym projekcie.

Niezależnie od powierzchni jaką Klient dysponuje, my staramy się zaprojektować kuchnię praktyczną, oszczędzającą czas oraz bezkolizyjną. Dużo uwagi poświęcamy ergonomii oraz preferencjom naszych klientów. Szczególną uwagę zwracamy również na jakość stosowanych materiałów.

Pamiętamy, że blat to nie tylko kwestia estetyczna ale też materiał, który musi być wytrzymały, odporny na uderzenia, plamy, wysoką temperaturę, nie może chłonąć wody. Fronty szafek również oprócz walorów estetycznych powinny być wytrzymałe i odporne na czyszczenie i działanie pary wodnej.

Dzięki szeregowi próbek, wzorników kolorystycznych i pomocy Projektanta wybór odpowiedniego rozwiązania jest prosty i przyjemny.

Realizujemy kuchnie zarówno o klasycznym wyglądzie jak i te nowoczesne - jak np. kuchnia czarno-biała: zobacz tutaj.

Tworzymy ciekawe i niebanalne aranżacje, nasze wybrane projekty można obejrzeć tutaj.