Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Usługa wykańczania wnętrz | Kompleksowe wykończenia nieruchomości | Projektowanie i wykańczanie wnętrz | Wyposażenie wnętrz

Opcje umeblowania

opcje umeblowania

Nasza usługa projektowa obejmuje również projektowanie mebli wykonywanych na zamówienie (przez stolarza). Dostosowujemy meble do zapotrzebowania i preferencji Klienta. Projektujemy m.in. szafy (w tym wnękowe), szafki RTV, regały, łóżka, stoliki nocne, siedziska tapicerowane i inne. Dbamy nie tylko o walory estetyczne projektowanych przez nas mebli, ale także o to, by były one jak najbardziej funkcjonalne, zgodne z preferencjami Klienta oraz wykonane z trwałych i odpornych matieriałów. Pracujemy tylko z wybranymi, doświadczonymi stolarzami i korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów. Tutaj dostępna jest jedna z naszych realizacji.

Dzięki naszej pomocy Klient nie musi się martwić o to czy meble kolorystycznie, stylistycznie i wymiarowo będą pasowały do pomieszczenia. Materiał zastosowany do wykończenia np. łóżka może zostać powtórzony przy tworzeniu szafek nocnych oraz szafy dzięki czemu stworzymy harmonijne i spójne wnętrze.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z naszymi wybranymi projektami.