Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Usługa wykańczania wnętrz | Kompleksowe wykończenia nieruchomości | Projektowanie i wykańczanie wnętrz | Wyposażenie wnętrz

Usługi Projektowe

text-graphics/design_services_X1200.jpg

Rynek nieruchomości w Polsce jest jednym z najprężniej rozwijających się rynków. Leach & Lang świadczy usługi projektowe starając się w 100% spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy na terenie całej Polski (m.in. w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Świnoujściu). Tworzy projekty mieszkań przy najmniejszym zaangażowaniu klienta oraz przy najwyższej jego satysfakcji – spełniając jego marzenia o idealnej przestrzeni do życia. Główny nacisk kładziemy na funkcjonalność, wysoką estetykę, dobrą jakość materiałów wykończeniowych. Tworzymy projekty z pasją wybiegając naprzeciw oczekiwaniom Klienta.

Oferujemy realizację zadań z zakresu:

- inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej budynków, mieszkań, lokali usługowych;

- projektów koncepcyjnych wnętrz;

- projektów wykonawczych wnętrz (w tym m.in. dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych, rozmieszczenie stref funkcjonalnych, dobór wyposażenia oraz oświetlenia, rozwiązania detali projektowych);

- rozwiązywanie problemów branżowych związanych z instalacjami wod-kan oraz elektrycznymi;

- projektowanie mebli na indywidualne zamówienie;

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszych projektantów, którzy zasilając szeregi Leach & Lang Property Consultants pozostają do dyspozycji Klienta przez cały proces wykończenia mieszkania.

 

Ponadto zajmujemy się także projektami z zakresu identyfikacji wizualnej dla Inwestorów i Deweloperów. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami tej usługi.

 

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz do kontaktu.