Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Usługa wykańczania wnętrz | Kompleksowe wykończenia nieruchomości | Projektowanie i wykańczanie wnętrz | Wyposażenie wnętrz

Wykańczanie mieszkań

text-graphics/jadalnia 2.jpg

Właściciele lokali mieszkalnych cenią możliwość skorzystania z usługi kompleksowego wykończenia mieszkania, łącznie z jego umeblowaniem i wyposażeniem. Gwarantuje to oszczędność czasu, kosztów i zapewnia jakość na wysokim poziomie. Posiadamy niezbędne doświadczenie zarówno projektowe jak i budowlane, a dziesiątki zadowolonych klientów jest dowodem na solidność.

Swoim Klientom dajemy możliwość skorzystania z jednego z trzech pakietów wykończeniowych: Essential, Superior i Distinction, dających szeroki wybór różnorodnych materiałów używanych przy wykańczaniu wnętrz: płytek ceramicznych, gresowych, kamienia naturalnego, paneli, deski drewnianej, forniru itp. 

Proponujemy nie tylko projekty pakietowe ale również projekty indywidualne - tworząc aranżacje niepowtarzalne, funkcjonalne i pasujące do wyobrażeń naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z dotychczas wykonanymi realizacjami przez Leach & Lang: odwiedź naszą dedykowaną witrynę Leach&Design.