Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zarządzanie Nieruchomością

Administracja nieruchomością

Aby poszerzyć nasze kompleksowe działania na rynku nieruchomości powołaliśmy do życia naszą firmę „córkę” Active Management która oferuje usługi:

- zarządzania nieruchomościami komercyjnymi,

-lokalami i budynkami mieszkalnymi,

-administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi ,

-doradztwo.

Active Management świadczy usługi z zakresu administracji i zarządzania nieruchomościami na terenie Polski. W chwili obecnej zarządzamy ponad 25.000 metrów kwadratowych powierzchni mieszkaniowych oraz komercyjnych.

Administrujemy i zarządzamy zarówno zabytkowymi kamienicami, prestiżowymi kompleksami mieszkaniowymi, budynkami biurowymi klasy A oraz nowoczesnymi obiektami handlowymi.

Naszym znakiem towarowym jest nowoczesne, wiarygodne i profesjonalne podejście. Posiadamy licencje zarządcy nieruchomości oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

text-graphics/browar_zarządzanie.jpg

W celu uzyskania szerszych informacji oraz pełnej oferty zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:   www.activemanagement.pl