Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zarządzanie Nieruchomością

Wynajem nieruchomości komercyjnych i zarządzanie aktywami

Leach & Lang w ostatniej dekadzie uczestniczyło w komercjalizacji budynków biurowych i handlowych jak i zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi we wszystkich większych miastach w Polsce.

W przypadku komercjalizacji budynków biurowych i handlowych, Leach & Lang reprezentowało do tej pory w negocjacjach zarówno wynajmujących jak i najemców. Dobra znajomość klimatu biurowego i handlowego jest kluczowa w momencie doradzania sieciom handlowym i korporacjom na temat ekspansji, relokacji oraz doboru odpowiednich powierzchni, gdy z kolei nasza misterna znajomość specyfiki lokalnych rynków pozwala wynajmującym i deweloperom zaprezentować najbardziej przekonywujące argumenty przemawiające na korzyść ich nieruchomości.

text-graphics/parter2_kotlownia.jpg

Wynajmujący zadowoleni z naszej pracy przy zakupie i komercjalizacji nieruchomości wielokrotnie później zatrudniają nas przy dalszym zarządzaniu ich aktywami. Regularne kontakty z właścicielami nieruchomości i najemcami prowadzą do płynnego funkcjonowania inwestycji i maksymalizacji przychodu, gdy z kolei szybki czas reakcji naszych doradców na potencjalne problem i nieuniknione kwestie związane z zarządzaniem, chronią przed utratą najemcy i minimalizują okresy pustostanów.

Jesteśmy zainteresowani kolejnymi projektami komercjalizacji projektów biurowych i komercyjnych na terenie kraju oraz zwiększeniem naszego portfela zarządzanych nieruchomości.