Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zarządzanie Nieruchomością

Reprezentowanie najemcy

Niezależnie czy twoje przedsiębiorstwo przenosi jedyną siedzibę firmy czy przysposabia się do bardziej złożonej ekspansji czy rozwija strategię konsolidacji, potrzebujesz reprezentacji najemcy biznesowego, firmy, która świetnie orientuje się w realiach rynkowych. Leach & Lang będąc zakontraktowany jako twój doradca strategiczny, ma na celu minimalizację twoich kosztów związanych z nieruchomościami i ryzyka związanego z korzystaniem z nieruchomości przy jednoczesnej maksymalizacji elastyczności i wydajności miejsca pracy. Przeanalizujemy czynniki sprzyjające twojej działalności i potrzeby miejsca jej wykonywania, zidentyfikujemy i wyznaczymy odpowiednie rozwiązania i dopilnujemy negocjacji umowy najmu.

text-graphics/pałac.jpg