Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zarządzanie Nieruchomością

Zarządzanie i wynajem nieruchomości mieszkaniowych

Leach & Lang posiada znaczące doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami w Polsce. W tej chwili zarządzamy blokami apartamentów oraz dużą ilością pojedynczych lokali mieszkalnych w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Katowicach, Gliwicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Gdańsku, Szczecinie i Świnoujściu.

Zarządzanie każdą nieruchomością z osobna wymaga szczegółowej uwagi i regularnych kontaktów, aby mieć pewność, że wynajmujący jest na bieżąco z sytuacją dotycząca jego nieruchomości, a najemca pozostaje zadowolony z poziomu świadczonych usług oraz najmowanego lokalu.

text-graphics/kuchnia2000px.jpg

Leach & Lang nieustannie aktualizuje i poprawia wewnętrzne systemy zarządzania, jak i naszą siatkę kontaktów w Polsce, aby mieć pewność, że zapewniamy naszym wynajmującym, jak i najemcom, najlepszą z możliwych usług i najszybszy czas reakcji.

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe możliwości w zakresie zarządzania nieruchomościami w miastach w których już jesteśmy aktywni, jak i w nowych lokalizacjach.