Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zarządzanie Nieruchomością

Odbiór nieruchomości

Odbiór nieruchomości i sprawdzanie usterek

W ramach usług zarządzania Leach & Lang oferuje usługę odbioru nieruchomości w imieniu właściciela od dewelopera, poprzedniego właściciela mieszkania, czy najemcy.

text-graphics/HiRes_cz1.jpg

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu i ogromnej ilości przekazanych nieruchomości (liczonej w setkach) jesteśmy w stanie wykryć wszelkie niedociągnięcia bądź wady danej nieruchomości, o ile takie wystąpią. Jak również jesteśmy w stanie ocenić stan danej nieruchomości i przedstawić go w formie raportu.

Leach & Lang oferuje również usługę przekazywania mieszkań w imieniu nowego właściciela po przejęciu od poprzedniego właściciela mieszkania lub do / z najemcami na początku lub na końcu umowy najmu.