Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zarządzanie Nieruchomością

Wynajem

Zarządzanie i wynajem nieruchomości mieszkaniowych

Jako prężnie działająca agencja nieruchomości  z 10-letnim doświadczeniem, Leach & Lang może pochwalić się bardzo dużą ilością przeprowadzonych transakcji na rynku wynajmu mieszkań, oferując również usługę pośrednictwa w wynajmie lokali mieszkalnych. Nasza agencja działa w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsk, Rzeszowie i Świnoujściu. Poza bogatym  doświadczeniem, Leach & Lang może pochwalić także najszerszym zasięgiem geograficznym w Polsce.

Naszym celem jest znalezienie odpowiedniego najemcy jak najszybciej, aby zmaksymalizować zyski, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny dla klientów.

Doradzamy w osiąganiu odpowiedniej wysokości czynszu dla danej lokalizacji, zajmujemy się też reklamą wynajmowanego obiektu. Leach & Lang organizuje prezentacje obiektu potencjalnym najemcom, odpowiada na wszelkie ich pytania, łącznie z negocjacją kontraktu, podpisaniem umowy najmu, przekazaniem i odbiorem.

text-graphics/B11_jadalnia.jpg

Leach & Lang stara się trafiać z ofertą do możliwie najlepszych najemców, ponadto standardowa umowa najmu skonstruowana jest w taki sposób, żeby jak najbardziej chronić właściciela. Kiedy pojawiają się problemy, podchodzimy do nich w praktyczny sposób, aby jak najszybciej je rozwiązać.

Dzięki centralnej lokalizacji naszych biur, dużemu budżetowi marketingowemu, szerokim kontaktom  i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom usług zarówno w zakresie skuteczności, jak również jakości.