Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zarządzanie Nieruchomością

Wynajem korporacyjny

Ze względu na dynamiczny rozwój przedsiębiorstw korporacyjnych i rosnące zapotrzebowanie na zakwaterowanie pracowników, Leach & Lang postanowiło wyjść naprzeciw naszym stałym klientom oraz nowym kontrahentom i dlatego przygotowaliśmy propozycję wynajmu korporacyjnego apartamentów na średni i długi pobyt w Krakowie.

 

Mieszkania znajdują się w doskonałych lokalizacjach, w tym między innymi w renomowanych inwestycjach mieszkaniowych w Krakowie: w Wiślanych Tarasach, Browarze Lubicz, Angel City, Sobieski Residence, Kraków Lofts, Angel Plaza, oraz wielu innych.  Lokalizacje te znajdują się zarówno w spacerowej odległości od Rynku Głównego jak i w okolicach modnej obecnie dzielnicy Kazimierz, czy innych lokalizacjach w centrum miasta, które zapewniają szczególny komfort mieszkania

 

Wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażoną kuchnię, jedną lub więcej sypialni a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Część z apartamentów posiada dodatkowe udogodnienia, takie jak: klimatyzacja, taras, dodatkowy pokój-biuro.

Podczas pobytu w naszych apartamentach zapewniamy sprzątanie oraz zmianę pościeli i ręczników.

 

Do Państwa dyspozycji oddelegowany jest jeden z naszych pracowników, który pomoże Państwu zarówno w kwestii relokacji, jak i doradzi w innych sprawach związanych z mieszkaniem w Krakowie.

Do korzystania z naszych usług zapraszamy firmy oraz korporacje, a także klientów indywidualnych.

 

W przypadku jakichkolwiek zapytań dotyczących dostępności, cen oraz innych wątpliwości związanych z wynajmem korporacyjnym prosimy o przesłanie zapytania na adres: stay@leachandlang.pl

JADALNIA2_1200PX.jpg