Przejdź do treści
Home Pośrednictwo nieruchomości

Pośrednictwo nieruchomości

Proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości nie ma dla nas tajemnic.

20210118_152520

Przeprowadzamy kompleksową obsługę procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości.

Blisko 20-letnie doświadczenie Leach & Lang Property Consultants na rynku nieruchomości komercyjnych i nie tylko pozwala na bezbłędne rozpoznanie aktualnego momentu cyklu w jakim znajduje się rynek, która to zdolność jest niezbędna przy planowaniu odpowiedniego momentu zakupu bądź sprzedaży nieruchomości.

Wypracowaliśmy w trakcie ostatniej dekady bliskie relacje z szerokim gronem deweloperów, funduszy, wynajmujących oraz pośredników, pozwalające nam dzisiaj na bieżąco i z bliska śledzić sytuację rynkową oraz monitorować rynek pod względem oczekiwań transakcyjnych.

Chętnie doradzamy zarówno przy sprzedaży jak i zakupie nieruchomości, pracując ciężko w imieniu klienta, aby doprowadzić do finalizacji transakcji z możliwie najlepszym dla niego skutkiem.

Jesteśmy otwarci na klienta oraz staramy się bezbłędnie wyjść na przeciw jego oczekiwaniom.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną