Przejdź do treści
Home Aktualności EXPO REAL 2023 – relacja

EXPO REAL 2023 – relacja

czwartek | 12 października, 2023

W tym roku po raz kolejny Tom Leach dyrektor Leach & Lang wraz Conallem McGuire (Leach & McGuire) uczestniczyli w tegorocznej edycji EXPO REAL 2023.

 

 

Impreza określana jest mianem największych targów nieruchomości w Europie.
Od 1998 roku, corocznie w niemieckim Monachium, na terenie centrum wystawienniczego Messe Munchen spotykają się wystawcy z całego świata.
Przedstawiciele m.in. branży nieruchomościowej, deweloperskiej, konsultingowej, finansowej, a także administracji publicznej wymieniają swoje doświadczenia i poglądy w tematach związanych ściśle z samą branżą ale nie tylko.

Nie inaczej było i w tym roku. Trzy dni wypełnione prelekcjami, panelami dyskusyjnymi oraz prezentacjami sprawiły, że zapewne żaden z uczestników nie mógł narzekać na nudę.

Targi EXPO REAL to nie tylko inspirujące wydarzenie branżowe. To także czas wspaniałych spotkań z ludźmi, których znamy, cenimy i szanujemy. Specjalne pozdrowienia m.in dla przedstawicieli zaprzyjaźnionych z nami firm takich jak: Van der Vorm Vastgoed , JLL, AXA, Aurec Capital.

 

 

Cieszymy się, że mogliśmy was spotkać i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok w tym samym miejscu.

er

Podobne aktualności

expo 2023
środa | 20 września, 2023

Spotkajmy się na EXPO REAL 2023

Leach & McGuire na targach EXPO REAL 2023

FB – PBR 2023
poniedziałek | 04 września, 2023

Poland Business Run po raz 10-ty z Naszym udziałem !!

Poland Business Run 2023

MIP 2023
piątek | 03 marca, 2023

Jedziemy do Cannes na MIPIM 2023!

Tom Leach Dyrektor naszej firmy oraz Członek Zarządu Leach & McGuire, weźmie udział w kolejnej, tegorocznej edycji MIPIM, jednego z najważniejszych wydarzeń rynku nieruchomości. 

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną