Przejdź do treści
_DSC2030

Leach & Design

Firma Leach & Lang Property Consultants istnieje na rynku od 2004 roku jako firma zajmująca się sprzedażą, najmem oraz zarządzaniem nieruchomościami.

Od 2012 roku w odpowiedzi na liczne zapytania Klientów rozszerzyła zakres swoich usług o projektowanie i wykańczanie wnętrz.

Powstał dział projektowy – Leach & Design. Prowadzony jest przez dwie architektki, Kasię i Anię, które posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Gwarantujemy oszczędność czasu, kosztów i zapewniamy jakość na wysokim poziomie.

Tworzymy wnętrza skrojone na miarę, odzwierciedlające pasje i upodobania osób w nich mieszkających. Oferta wykańczania wnętrz to nie tylko pakiet materiałów i jego montaż. To przede wszystkim, fachowa pomoc od początku procesu, aż do samego jego końca. Posiadamy niezbędne doświadczenie zarówno projektowe jak i budowlane. Nasze realizacje znajdują się w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Gdańsk, a zadowoleni klienci są dowodem na solidność.

W procesie projektowym szczególny nacisk kładziemy na funkcjonalnść proponowanych rozwiązań oraz na mteriały wysokiej jakości. Zapewniamy pełny nadzór nad realizacją projektu. Jesteśmy w stałej współpracy z naszymi ekipami remontowymi, które mają olbrzymie doświadczenie w dziedzinie wykańczania wnętrz.

Proponujemy nie tylko projekty pakietowe ale również projekty indywidualne – tworząc aranżacje niepowtarzalne, funkcjonalne i pasujące do wyobrażeń naszych Klientów. Właściciele lokali mieszkalnych cenią możliwość skorzystania z usługi kompleksowego wykończenia mieszkania, łącznie z jego umeblowaniem i wyposażeniem. Gwarantuje to oszczędność czasu, kosztów i zapewnia jakość na wysokim poziomie.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną