Przejdź do treści
_DSC2030

Leach & Design

Firma Leach & Lang Property Consultants istnieje na rynku od 2004 roku jako firma zajmująca się sprzedażą, najmem oraz zarządzaniem nieruchomościami.

Od 2012 roku w odpowiedzi na liczne zapytania Klientów rozszerzyła zakres swoich usług o projektowanie i wykańczanie wnętrz.

Powstał dział projektowy – Leach & Design. Prowadzony jest przez dwie architektki, Kasię i Anię, które posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Gwarantujemy oszczędność czasu, kosztów i zapewniamy jakość na wysokim poziomie.

Tworzymy wnętrza skrojone na miarę, odzwierciedlające pasje i upodobania osób w nich mieszkających. Oferta wykańczania wnętrz to nie tylko pakiet materiałów i jego montaż. To przede wszystkim, fachowa pomoc od początku procesu, aż do samego jego końca. Posiadamy niezbędne doświadczenie zarówno projektowe jak i budowlane. Nasze realizacje znajdują się w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Gdańsk, a zadowoleni klienci są dowodem na solidność.

W procesie projektowym szczególny nacisk kładziemy na funkcjonalnść proponowanych rozwiązań oraz na mteriały wysokiej jakości. Zapewniamy pełny nadzór nad realizacją projektu. Jesteśmy w stałej współpracy z naszymi ekipami remontowymi, które mają olbrzymie doświadczenie w dziedzinie wykańczania wnętrz.

Proponujemy nie tylko projekty pakietowe ale również projekty indywidualne – tworząc aranżacje niepowtarzalne, funkcjonalne i pasujące do wyobrażeń naszych Klientów. Właściciele lokali mieszkalnych cenią możliwość skorzystania z usługi kompleksowego wykończenia mieszkania, łącznie z jego umeblowaniem i wyposażeniem. Gwarantuje to oszczędność czasu, kosztów i zapewnia jakość na wysokim poziomie.

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną