Przejdź do treści
_MG_0757

Grupa L&L

Na przestrzeni swojej niemal dwudziestoletniej działalności firma Leach & Lang stała się praktycznie synonimem najwyższej jakości w sektorze polskiego rynku nieruchomości.

W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz proaktywne i opiekuńcze podejście do Klienta, co każdorazowo pozwala nam osiągać zawodowy sukces. Dzięki temu tworzymy też wieloletnie, przynoszące obopólne korzyści relacje z naszymi Klientami oraz zespołem.

Temat nieruchomości traktujemy w naszej pracy kompleksowo. Dlatego w ofercie Leach & Lang znajdziesz usługi dedykowane różnym segmentom rynku nieruchomości – od sprzedaży i kupna, przez wynajem tradycyjny i korporacyjny, aż po zarządzanie nieruchomościami, projektowanie wnętrz, home staging, sprzątanie i wiele innych.

Z tego też powodu różne gałęzie naszej działalności doczekały się osobnych, wyspecjalizowanych departamentów – dedykowanych swojemu obszarowi działania.

Poznaj je bliżej!

ACTMAN-PL_miniatura
LANDMARK_logo_MINIATURA_FINAL
Logo L&McG-miniatura
ldesign logo

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną