Przejdź do treści
Home Zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami

W trakcie naszej wieloletniej pracy i obecności na rynku nieruchomości, nasza firma – Leach & Lang zdobyła szeroką wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam sprawnie obracać się w różnych sektorach tej branży. Jednym z kluczowych stał się dla nas temat zarządzania nieruchomościami i najmem. W naszym portfolio znajduje się cały wachlarz różnorodnych nieruchomości, którymi skutecznie i efektywnie zarządzaliśmy na przestrzeni lat, a często zarządzamy wciąż po dziś dzień.

2ZsXxt6sZ1JcoWU

Zakres obsługi

W naszej ofercie znajdują się zarówno usługi zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi (tzw. zarządzanie najmem), najem nieruchomości korporacyjnych, wynajem nieruchomości komercyjnych, administracja budynków oraz zarządzanie kosztami, czasem i jakością. Dodatkowo, każdorazowo prowadzimy monitoring realizowanych usług, a także przygotowujemy raporty z działań dla naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

gr9hVCi9z5oJ2kp

Zarządzanie i wynajem nieruchomościami mieszkaniowymi

Jesteś właścicielem mieszkania i chcesz je wynająć, ale brak Ci czasu lub rynkowej wiedzy, aby w pełni się tym zająć? Może mieszkasz w innej części kraju i załatwianie spraw na odległość zwyczajnie jest dla Ciebie niekomfortowe? A może posiadasz wiele nieruchomości i nawał pracy przy obsłudze ich najmu przerasta możliwości czasowe lub koliduje z Twoją pracą zawodową? W każdej z tych sytuacji jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Zajmujemy się kompleksową obsługą najmu mieszkań i domów! Wybierając współpracę z Leach & Lang wszystkie formalności masz z głowy!

Pomożemy Ci przy odbiorze nieruchomości, poszukiwaniu najemcy, przygotowaniu umowy, poborze opłat, naprawach i wszelkich innych sprawach dotyczących opieki nad nieruchomością. Powierzając ją naszej pieczy, możesz być pewien, że dopilnujemy każdego detalu.

03-min

Najem korporacyjny

Reprezentujesz firmę i potrzebujesz wynajmować lokale mieszkalne dla swoich pracowników? Bez obaw – my zajmiemy się wszystkim. Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najem mieszkań i domów w dowolnej lokalizacji i standardzie, długo- i krótkoterminowo. Nie musisz martwić się o zakontraktowanie dodatkowych usług, takich jak łącze internetowe, Wi-Fi, telefon, kablówka, czy inne. Wystawimy Ci tylko jedną fakturę, za całość usług dotyczących wynajmu i zarządzania lokalem lub lokalami. Proste, prawda?

7LsP4O6bqG1kBOO

Wynajem i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

W Leach & Lang zajmujemy się także komercjalizacją budynków biurowych, handlowych i usługowych. Aktualnie zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi w wielu miastach w Polsce.

Zajmujemy się lokalami i działkami różnego typu. Od lokali usługowych, powierzchni biurowych, lokali pod działalność specjalistyczną, magazynów, hal, galerii handlowych czy działek inwestycyjnych pod zabudowę. Oferujemy kompleksową obsługę najmu, wynajem oraz administrację i zarządzanie nieruchomością. Dobra znajomość specyfiki sektora biurowego, usługowego i handlowego naszego zespołu pozwala nam skutecznie doradzać sieciom handlowym i korporacjom w zakresie ekspansji, relokacji oraz doboru odpowiednich powierzchni. Interesuje Cię ten temat? Skontaktuj się z nami!

AQxzOM3UEzHJTwm

Administracja nieruchomością

Active Management to jedna z naszych spółek, której głównym celem jest administrowanie nieruchomościami komercyjnymi oraz lokalami i budynkami mieszkalnymi. W jej ramach oferujemy usługi dostępne na terenie całej Polski. Aktualnie Active Management sprawuje pieczę nad ponad 250 000 metrów kwadratowych powierzchni mieszkaniowych oraz komercyjnych. Administrujemy i zarządzamy bardzo różnorodnymi typami nieruchomości, od zabytkowych kamienic i prestiżowych kompleksów mieszkaniowych, przez budynki biurowe klasy A, po nowoczesne obiekty handlowe.

Naszą wiarygodność potwierdza uzyskana licencja zarządcy nieruchomości oraz posiadane przez nas obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: www.activemanagement.pl

wSY5paieFrlyJjc

Zarządzanie kosztami, czasem i jakością

Chętnie doradzimy także w kwestiach związanych z realizacją innych projektów, dotyczących nieruchomości. Nasze kompetencje i doświadczenie pozwalają nam udzielać konsultacji i realizować zlecenia z zakresu: wykończenia wnętrz, remontów i renowacji, adaptacji istniejących lub nowobudowanych nieruchomości (handlowych, biurowych i mieszkaniowych), a także projektowania wnętrz.

Potrafimy skutecznie łączyć umiejętności techniczne ze świadomością rynkowych trendów, aby jak najbardziej efektywnie realizować Twoje projekty w ustalonym czasie, kosztach i wymogach – w tym jakościowych.

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną