Przejdź do treści
Home Inwestycje

Inwestycje

2

Wille na Woli - Kraków ul. Królowej Jadwigi 301

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy!
Ciesz się spokojem wśród łąk i lasu, lub korzystaj intensywnie z atrakcji dużego miasta, teraz już nie musisz wybierać, jedno i drugie znajdziesz właśnie tutaj.

Oferujemy 2 typy domów, w zabudowie bliźniaczej, która obejmuje dwa segmenty po 142 m2 oraz dom wolnostojący o powierzchni 209 m2. Do każdego oferowanego budynku zostały przewidziane co najmniej 2 miejsca postojowe, ogródek oraz pomieszczenia techniczne.

Nasze domy to połączenie komfortu i funkcjonalności, z efektywnością energetyczną oraz wysoką jakością i dobrą architekturą. Układy każdego z pomieszczeń – oraz całych kondygnacji – zostały zaaranżowane tak, aby zwiększyć przyjemność z codziennego życia.

Domy są wyposażone w ogrzewanie podłogowe i pompy ciepła – co pozwala na efektywne wykorzystanie energii i obniżenie kosztów utrzymania.

Inwestorem projektu jest znana z solidności i długiego doświadczenia w branży deweloperskiej, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana krakowska firma z tradycjami, Proxima Service (obecna na rynku od 1991 roku).

Wille na Woli, Kraków OFERTA 1

Wille na Woli, Kraków OFERTA 2

Wille na Woli, Kraków OFERTA 3

 

 

_MG_0772

Browar Lubicz - Kraków ul. Lubicz 17

Zabytkowy Browar Lubicz stał się na powrót żywą częścią Krakowa.
W zrewitalizowanym kompleksie powstały nowe mieszkania i biura, a także restauracja i bar w pełnych uroku zabytkowych wnętrzach browarnych.

Biura
W zabytkowym Pałacu Goetzów znajduje się blisko 2000 m2 ekskluzywnej powierzchni biurowej. Unikalne epokowe wnętrza w połączeniu z nowoczesną infrastrukturą zapewniają prestiż i komfort pracy dla najbardziej wymagających.

Apartamenty
Pomiędzy starannie odrestaurowane zabytki architektury przemysłowej XIX wieku wkomponowano 6 nowoczesnych budynków mieszkalnych z parkingiem w podziemiu oraz niezbędną infrastrukturą. W nowych budynkach Mieszkańcy mają do dyspozycji własne ogródki (na parterze) lub tarasy (na pierwszym piętrze).

Browar Lubicz jest położony tylko 800 metrów od Rynku i otaczających go zabytków Starego Miasta. Sąsiedztwo licznych hoteli i Dworca Głównego, zapewniającego połączenia kolejowe z całym krajem oraz z międzynarodowym lotniskiem Balice powoduje, że Browar Lubicz to również idealne miejsce do prowadzenia biznesu.

Browar Lubicz oferty mieszkań na sprzedaż: SPRAWDŹ

Browar Lubicz oferty mieszkań do wynajęcia: SPRAWDŹ

Browar Lubicz lokale i powierzchnie biurowe do wynajęcia: OFERTY

 

Steam Park – Rakowicka

Steam Park - Kraków ul. Rakowicka

Steam Park to doskonałe połączenie świetnej lokalizacji Starego Miasta z dbałością o naturalny mikroklimat.

W zielonym otoczeniu starodrzewu parkowego, tworzymy miejsce wyjątkowe, w którym szybko się zadomowisz.

Znakiem szczególnym inwestycji Steam Park jest innowacyjny teren zielony tworzący prozdrowotną atmosferę tego miejsca. W parku zaprojektowanym specjalnie dla przyszłych mieszkańców, wyrośnie unikatowa strefa zieleni żywa, roślinna instalacja oczyszczająca powietrze.

Debowe Tarasy – Katowice

Dębowe Tarasy - Katowice ul. Baildona

Dębowe Tarasy nawiązują do nowoczesnej, wielkomiejskiej elegancji. Jej znakiem szczególnym są budynki o charakterystycznej, kaskadowej architekturze, oraz bardzo widne mieszkania (naturalne światło). Budynki zdobi harmonijny mariaż naturalnych, ciepłych i chłodnych elementów wykończenia.

Charakterystyczne elementy to:
– indywidualne sterowniki ciepła w mieszkaniach
– ceramiczne wykończenia powierzchni wspólnych
– szybkie windy
– otwieranie drzwi i bram wejściowych z pomocą pilota i kart dostępu.

W ramach III Etapu inwestycji Dębowe Tarasy powstał 11-piętrowy budynek C3 217 mieszkań oraz dwa 5-piętrowe budynki A5 i A6, łącznie 100 mieszkań.
Oferta III etapu obejmuje duży wybór mieszkań (od 26 m2 do 110 m2). Mieszkania są jeszcze bardziej funkcjonalne, posiadają kuchnie widne lub w aneksie, praktycznie do każdego mieszkania przynależy balkon lub ogródek, a do mieszkań na ostatnich kondygnacjach duże przestronne tarasy.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną