Przejdź do treści
Home Usługi dla deweloperów

Usługi dla deweloperów

Wsparcie i pomoc w realizacji inwestycji deweloperskich

gr9hVCi9z5oJ2kp

Wsparcie i obsługa procesu sprzedaży

Od 2004 r. Leach & Lang Property Consultants z powodzeniem prowadzi sprzedaż mieszkań i domów dla wielu deweloperów zajmujących się rynkiem mieszkaniowym w całej Polsce.

Zapewniamy deweloperom szeroki pakiet usług, wykorzystując nasze doświadczenie na rynku nieruchomości, aby inwestorzy nie tracąc swojego czasu i pieniędzy, mogli skoncentrować się na swojej działalności: budowaniu zyskownych i udanych inwestycji mieszkaniowych.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów zajmuje się oferowaniem usług i rozwiązań we wszystkich aspektach działalności oraz na każdym etapie planowania inwestycji jak też organizacji sprzedaży.

7LsP4O6bqG1kBOO

Doradztwo przy planowaniu inwestycji

Mamy długoletnie doświadczenie w profesjonalnych usługach doradczych dla inwestorów. Służymy fachową pomocą przy opracowaniu podstawowych założeń dla projektowanej inwestycji.

W zakres naszego doradztwa wchodzi przygotowanie kompleksowej analizy rynku, uwzględniającej weryfikację konkurencji jak i aktualnej kondycji rynku w wybranej lokalizacji, oraz sprawdzenie trendów definiujących popyt.

Ponadto, oferujemy przygotowanie rekomendacji co do wyboru rozwiązań zarówno projektowych (planów budynku, jego otoczenia, części wspólnych i powierzchni dodatkowych, oraz mieszkań/lokali usługowych – w tym przygotowania odpowiednich układów funkcjonalnych oraz optymalnej struktury powierzchni oferowanych lokali, etc), jak również materiałowych (w kwestii standardu wykończenia budynku i mieszkań/lokali usługowych).

wSY5paieFrlyJjc

Wsparcie w przygotowaniu inwestycji do sprzedaży

Przygotowując projekt do przedstawienia na rynku, kluczowe jest umiejętne zorganizowanie oraz koordynacja związanych z tym działań. Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu, wypracowaliśmy w Leach & Lang najbardziej optymalne strategie, które pozwalają na sprawne pokierowanie procesem organizacji sprzedaży.

Jednocześnie zapewniamy doradztwo przy opracowywaniu umów oraz pozostałej dokumentacji zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi, jak również opracowanie planu działań marketingowych, pozwalającego na osiągnięcie optymalnego wyniku. W ramach współpracy na etapie organizacji sprzedaży przygotowujemy dla deweloperów plan prognozowanego tempa sprzedaży oferty, oraz cennik oferowanych mieszkań i/lub lokali.

StMqezp0q3zvPy5

Zarządzanie sprzedażą inwestycji

W trakcie trwania sprzedaży zapewniamy klientom kompleksowe usługi na płaszczyźnie operacyjnej, jak również z zakresu zarządzania projektem i koordynacji działań sprzedażowych oraz marketingowych.

Ponieważ rozumiemy, że profesjonalne przygotowanie doradców jest jednym z kluczowych czynników gwarantujących osiągnięcie satysfakcjonujących wyników sprzedaży, w obszarze działań operacyjnych oferujemy usługi doświadczonego zespołu dedykowanych wyłącznie dla inwestycji konsultantów, którzy dzięki odpowiedniemu know-how zapewnią obsługę klienta wraz z doradztwem na najwyższym poziomie.

W ramach współpracy z deweloperem, zapewniamy również koordynację działań – sprzedażowych, oraz promocyjnych i marketingowych – których skalę oraz rodzaj dobieramy na podstawie danych zebranych z prowadzonych przez nas statystyk. Nasze działania oraz ich wyniki na bieżąco monitorujemy oraz dokumentujemy w regularnie sporządzanych raportach.

Jednocześnie sami prowadzimy działania promocyjno- marketingowe w uzgodnionym indywidualnie z deweloperem zakresie (promując inwestycję m. in. na stronie internetowej jak również witrynach naszych biur, w mediach społecznościowych, oraz w najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych).

 

test

Kompleksowe podejście do klienta

Po naszej stronie pozostają także kwestie koordynacji kontaktów pomiędzy klientem a deweloperem/ architektem/ przedstawicielem banku/ prawnikiem/ notariuszem; organizacja procesów zawierania umów wraz z weryfikacją prawidłowości zapisów umów oraz poprawności i kompletności załączników w kontekście ich zgodności z aktualnymi wymaganiami prawnymi; udostępnienie klientowi dokumentacji wymaganej przez bank kredytujący, koordynacja uzgodnień odnośnie zmian lokatorskich pomiędzy stronami transakcji.

W ramach ustaleń indywidualnych z deweloperem, możemy zaoferować również przeprowadzenie w imieniu inwestora technicznych odbiorów lokali oraz ich wydanie w posiadanie nabywcom, w oparciu o stosowną dokumentację.

Nasze proaktywne podejście przyczyni się do osiągnięcia najwyższej możliwej ceny sprzedażyzaprojektowania produktów, które można z sukcesem sprzedać; jak również zaplanowania strategii sprzedaży na rynku, śledzenia zachowań klientów, pozyskania funduszy, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów sprzedaży, marketingu i administracji.

Wierzymy, że istotne jest utrzymywanie silnych i wiarygodnych relacji z naszymi klientami opartych na wynikach, w których nie ma miejsca na przypadkowe działania, w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów finansowych.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną