Przejdź do treści
Home Pośrednictwo nieruchomości

Pośrednictwo nieruchomości

Proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości nie ma dla nas tajemnic.

20210118_152520

Przeprowadzamy kompleksową obsługę procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości.

Blisko 20-letnie doświadczenie Leach & Lang Property Consultants na rynku nieruchomości komercyjnych i nie tylko pozwala na bezbłędne rozpoznanie aktualnego momentu cyklu w jakim znajduje się rynek, która to zdolność jest niezbędna przy planowaniu odpowiedniego momentu zakupu bądź sprzedaży nieruchomości.

Wypracowaliśmy w trakcie ostatniej dekady bliskie relacje z szerokim gronem deweloperów, funduszy, wynajmujących oraz pośredników, pozwalające nam dzisiaj na bieżąco i z bliska śledzić sytuację rynkową oraz monitorować rynek pod względem oczekiwań transakcyjnych.

Chętnie doradzamy zarówno przy sprzedaży jak i zakupie nieruchomości, pracując ciężko w imieniu klienta, aby doprowadzić do finalizacji transakcji z możliwie najlepszym dla niego skutkiem.

Jesteśmy otwarci na klienta oraz staramy się bezbłędnie wyjść na przeciw jego oczekiwaniom.

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną