Przejdź do treści
Home Usługi inwestycyjne

Usługi inwestycyjne

Inwestycja w nieruchomości – ich zakup i sprzedaż to kluczowy profil działalności Leach & Lang. W naszej pracy z Klientami inwestycyjnymi staramy się przede wszystkim bardzo świadomie rozpoznawać indywidualne potrzeby każdego klienta i realizować je. W ten sposób budujemy stabilne, oparte na zaufaniu relacje, które często przekładają się na wieloletnie rentowne współprace.

Reprezentujemy naszych klientów przy kupnie i sprzedaży działek inwestycyjnych, nieruchomości komercyjnych i biurowych oraz wszelkich nieruchomości mieszkaniowych w całym kraju.

gr9hVCi9z5oJ2kp

Zakup i sprzedaż nieruchomości mieszkaniowych

Naszych Klientów wspieramy podczas kupna i sprzedaży nieruchomości oraz działek na terenie całej Polski. Jako nasz Klient, już od początku naszej współpracy, trafisz pod osobistą opiekę dedykowanego doradcy. Będzie Ci on towarzyszył oraz służył swoją wiedzą i doświadczeniem oraz dzielił się profesjonalnymi opiniami podczas całego procesu. Pomoże Ci sprecyzować priorytety i kryteria poszukiwanej nieruchomości, przygotować dokumentację marketingową, zweryfikować dokumenty notarialne i zawrzeć transakcję, a także dopilnuje wszelkich pracy przy protokołach zdawczo-odbiorczych.

7LsP4O6bqG1kBOO

Zakup i sprzedaż nieruchomości komercyjnych

W ramach ponad dekady naszej działalności przeprowadziliśmy wiele transakcji i wspieraliśmy naszych Klientów przy setkach inwestycji. Pozwoliło nam to doskonale poznać rynek pod względem oczekiwań i możliwości transakcyjnych. Także w zakresie nieruchomości komercyjnych. Asystowaliśmy w procesach kupna i sprzedaży: działek, hal, magazynów, galerii handlowych, biur i biurowców oraz lokali specjalistycznych. Zawsze wkładamy całą naszą wiedzę i energię, by doprowadzić do finalizacji transakcji z możliwie najlepszym skutkiem dla naszego Klienta.

AQxzOM3UEzHJTwm

Usługi dla deweloperów

Wachlarz usług, które w Leach & Lang Property Consultants oferujemy deweloperom jest bardzo szeroki. Wspieramy naszych Klientów na każdym kroku oraz przedstawiamy im rozwiązania dotyczące niemal wszystkich aspektów ich działalności oraz specyfiki rynku nieruchomości w ogóle. Jesteśmy w stanie pomóc praktycznie na każdym etapie – planowania, budowy oraz sprzedaży inwestycji.

Zapewniamy doradztwo dla inwestycji o różnym charakterze, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Nasze bogate doświadczenie sprawia, że możemy zapewnić najwyższe standardy obsługi dla inwestorów, którzy w tym czasie mogą skoncentrować się na kluczowych aspektach swojej działalności: budowaniu zyskownych i udanych inwestycji mieszkaniowych.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną