Przejdź do treści
Home Wykończenie wnętrz

Wykończenie wnętrz

Odpowiednie wykończenie wnętrz pozwala skutecznie zwiększyć atrakcyjność i wartość nieruchomości. W Leach & Lang wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujmy kompleksowe usługi w tym zakresie. Kupując nieruchomość (z pośrednictwem Leach & Lang lub we własnym zakresie) możesz zamówić u nas profesjonalne usługi: wykończenia, projektowania wnętrz, a także home stagingu. Projektowanie, zakupy, transport, wywóz gruzu itd. – te wszystkie zadania wykonamy za Ciebie. Nie musisz robić nic, a Twoje wyjątkowe mieszkanie lub dom oddamy Ci gotowe pod klucz.

Do Twoich usług zapewniamy dedykowany zespół specjalistów, w skład którego wchodzą: architekci, project managerowie oraz sprawdzona ekipa wykonawców. Ich rolą jest zapewnić, że standard wykonania będzie zawsze na najwyższym poziomie, a charakter wnętrza – wedle Twoich oczekiwań.

Zamawiając projekt wykończenia wnętrza możesz zdecydować się na opcję pakietową lub projekt przygotowany indywidualnie i personalizowany tak, jak tego oczekujesz. To Ty decydujesz, która propozycja będzie dla Ciebie najlepsza.

wSY5paieFrlyJjc

Projektowanie wnętrz

Marzysz o unikalnym wnętrzu o ponadczasowych charakterze, a może oczekujesz czegoś niestandardowego? Spokojnie, w Leach & Lang nie boimy się wyzwań.  Znajdziesz tu osobny zespół dedykowany usługom projektowania wnętrz. Każdą współpracę zaczynamy od wywiadu, podczas którego nasze architektki poznają Twój gust i oczekiwania. Następnie przygotowujmy fotorealistyczne wizualizacje poszczególnych pomieszczeń, na których będziesz mógł zobaczyć planowany efekt końcowy. Projekt szlifujemy aż do uzyskania w pełni satysfakcjonującego Cię efektu.

7LsP4O6bqG1kBOO

Montaż kuchni

Montaż kuchni

Dobrze zaprojektowana kuchnia to jeden z najważniejszych filarów funkcjonalnego mieszkania. Nierzadko to tu właśnie toczy się centrum naszego życia w mieszkaniu. Dlatego w Leach & Lang oferujemy Ci pełnię możliwości w stworzeniu najlepszej zabudowy kuchennej. Możesz wybrać montaż wg projektu indywidualnego lub z wykorzystaniem gotowego projektu kuchni modułowej.

W pierwszej opcji zapewniamy całkowite dopasowanie zabudowy do Twoich potrzeb, z wykorzystaniem oryginalnych patentów i materiałów. W drugiej korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, a niewątpliwymi zaletami tego wyboru są: cena, krótszy czas realizacji oraz możliwość szybkiego i bezproblemowego wprowadzania zmian w projekcie (np. wymiana frontów).

Każda współpracę zaczynamy od analizy możliwości aranżacyjnych przestrzeni. Jest to punktem wyjścia do stworzenia praktycznego i użytkowego projektu. Dużo uwagi poświęcamy też ergonomii, jakości wykorzystanych materiałów oraz indywidualnym preferencjom naszych klientów.

Nasze wybrane projekty można obejrzeć tutaj.

AQxzOM3UEzHJTwm

Projektowanie mebli

Wiemy, że dobrze zaprojektowane meble doskonale potrafią wydobyć wszystkie atuty domu lub mieszkania, a także skorygować pewne ich mankamenty.

Meble świadczą też niewątpliwie o naszym guście i stylu, a także nadają przestrzeni wyjątkowy klimat i charakter.

W Leach & Lang możesz zamówić spersonalizowany projekt mebli wykonywanych na zamówienie. Projektujemy m.in. szafy, szafki RTV, regały, łóżka, stoliki nocne i siedziska tapicerowane. Indywidualnie zaprojektowane zestawy pozwolą Ci stworzyć harmonijne, spójne i atrakcyjne wnętrze w Twoim unikalnym stylu.

Nasze projekty charakteryzuje funkcjonalność i wysoka jakość materiałów. Pracujemy tylko ze sprawdzonymi stolarzami, którzy są w stanie zapewnić nam odpowiednie standardy jakości i wykonania.

Przykładowe projekty z naszego portfolio możesz zobaczyć tutaj: link

BtXvvegOscgGVWg

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie projektowej?

  • inwentaryzacje architektoniczno-budowlane budynków, mieszkań i lokali usługowych;
  • projekty koncepcyjne wnętrz;
  • projekty wykonawcze wnętrz (w tym m.in. dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych, rozmieszczenie stref funkcjonalnych, dobór wyposażenia oraz oświetlenia, rozwiązania detali projektowych).
xiIhI5HI8ewm5D7

Identyfikacja wizualna i branding

Jesteś deweloperem lub prowadzisz inną działalność związaną z rynkiem nieruchomości? W Leach & Lang możemy dodatkowo wesprzeć Cię usługami z zakresu przygotowania brandingu i identyfikacji wizualnej nieruchomości. To idealne rozwiązanie dla wszystkich inwestorów i deweloperów, którzy dbają o wizerunek marki własnej oraz swoich inwestycji. Praktyka rynkowa wskazuje, że inwestycje o wyrazistej i ciekawej identyfikacji zyskują na charakterze, a tym samym swojej wartości. Jeśli jesteś zainteresowany, chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Portfolio przygotowanych przez nas projektów znajdziesz tutaj:

StMqezp0q3zvPy5

Home staging

Pierwsze wrażenie często decyduje o wyborze danego mieszkania. Trudno to wytłumaczyć, bo dlaczego emocje miałyby wpływać na przecież tak bardzo racjonalną decyzję? Jednak praktyka rynkowa i marketingowy know-how wskazują, że tak po prostu jest. Dlatego, jeśli planujesz sprzedaż nieruchomości, to zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług profesjonalnego home stagingu. Leach & Lang wesprze Cię w tym temacie kompleksowo. Przygotujemy odpowiednie dekoracje, entourage, zapewnimy niezbędny sprzęt oraz przygotujemy zachwycające materiały foto i/lub wideo.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną