Przejdź do treści
Home Aktualności Leach & McGuire na targach Expo Real 2022 w Monachium

Leach & McGuire na targach Expo Real 2022 w Monachium

poniedziałek | 26 września, 2022
Tom Leach, Conall McGuire, Anna Czaplicka oraz Konrad Wesołowski reprezentujący Leach & McGuire, będą obecni na targach Expo Real 2022 w Monachium, które w tym roku odbędą się w dniach 4-6 października. Conall, Tom, Anna i Konrad z niecierpliwością czekają na możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu, które ponownie, po doświadczeniach z trybem hybrydowym z powodu ograniczeń związanych z pandemią, organizowanie będzie w tradycyjnej, pełnowymiarowej formie. Jesteśmy podekscytowani na myśl o spotkaniu się z klientami – zarówno dotychczasowymi jak i nowymi – aby porozmawiać o rozwoju rynku nieruchomości w Europie Centralnej i Wschodniej.

EXPO REAL to największe europejskie targi rynku nieruchomości oraz nowych inwestycji. Na targach reprezentowane są wszystkie sektory międzynarodowego rynku nieruchomości – począwszy od tych związanych z designem, projektowaniem poprzez inwestowanie, finanse, realizację inwestycji, aż po marketing i działania operacyjne.

Podobne aktualności

Leach 17.04 STRONA WWW
środa | 17 kwietnia, 2024

Proste Kąty – Nowa Inwestycja w Krakowie

Spokój i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców to główne zalety tej inwestycji.

budimex z logo
piątek | 12 kwietnia, 2024

Długoterminowa umowa najmu z firmą Budimex

Wynajmowany obiekt znajduje się w Balicach, będzie w nim działać laboratorium budowlane pracujące w czasie trwania budowy obwodnicy Zabierzowa k. Krakowa

mipim – foto credits targi 2024 Cannes
wtorek | 19 marca, 2024

MIPIM 2024 – wiosna w naszych progach!

Za nami tegoroczna edycja targów MIPIM –  The Global Urban Festival 2024 w słonecznym Cannes ☀️

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną