Przejdź do treści
Home Aktualności Leach & McGuire ponownie doradza Heimstaden Bostad przy kolejnej transakcji z obszaru PRS w Warszawie.

Leach & McGuire ponownie doradza Heimstaden Bostad przy kolejnej transakcji z obszaru PRS w Warszawie.

czwartek | 21 kwietnia, 2022

Należąca do grupy kapitałowej Leach & Lang, spółka Leach & McGuire rozwija współpracę ze szwedzkim partnerem Heimstaden Bostaddoradzając gigantowi w już kolejnej z serii zakończonych sukcesem transakcji, jakie podmiot realizuje w Polsce w ostatnich latach; dotyczącej nabycia 400 mieszkań od Dantex Sp. z oo Sp.k. na Osiedlu Aurora w Warszawie.  

Transakcja jest następstwem wcześniejszych zakupów Heimstaden od Eiffage, Marvipol Development i Spravii na ponad 4000 lokali w 5 największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Wszystkie mieszkania zostaną doprowadzone do stanu deweloperskiego, a następnie zostaną wykończone i umeblowane w ramach przygotowań do wynajmu. Sfinalizowanie i zakończenie prac przewidziane jest na połowę 2024 roku.

Inwestycja jest częścią większego osiedla mieszkaniowego w atrakcyjnej dzielnicy Włochy, przy ulicy Jutrzenki 139. Niedaleka odległość do centrum miasta (dystans od 10 do 15 minut) oraz bliskie położenie przy stacji dworca kolejowego Aleje Jerozolimskie to ogromne atuty lokalizacji tej nieruchomości. Zakupione lokale będą miały łącznie 19 550 mkw. powierzchni do wynajęcia, która obejmuje kawalerki oraz lokale z 1, 2 i 3 sypialniami. Średnia powierzchnia użytkowa mieszkania to 49 mkw., wszystkie będą w pełni umeblowane zgodnie ze standardem Heimstaden.

 

 

 

 

osiedle Aurora – Warszawa

Podobne aktualności

Leach 17.04 STRONA WWW
środa | 17 kwietnia, 2024

Proste Kąty – Nowa Inwestycja w Krakowie

Spokój i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców to główne zalety tej inwestycji.

budimex z logo
piątek | 12 kwietnia, 2024

Długoterminowa umowa najmu z firmą Budimex

Wynajmowany obiekt znajduje się w Balicach, będzie w nim działać laboratorium budowlane pracujące w czasie trwania budowy obwodnicy Zabierzowa k. Krakowa

mipim – foto credits targi 2024 Cannes
wtorek | 19 marca, 2024

MIPIM 2024 – wiosna w naszych progach!

Za nami tegoroczna edycja targów MIPIM –  The Global Urban Festival 2024 w słonecznym Cannes ☀️

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną