Przejdź do treści
Home Aktualności Wille na Woli – nowe domy na sprzedaż przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie

Wille na Woli – nowe domy na sprzedaż przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie

czwartek | 02 lutego, 2023

Leach & Lang Property Consultants ma zaszczyt przedstawić Państwu nową, kameralną inwestycję sprawdzonego dewelopera, pod nazwą „Wille na Woli” zlokalizowaną przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. 

Oferujemy wyłącznie w Leach & Lang już wybudowane: 2 typy domów, w zabudowie bliźniaczej, która obejmuje dwa segmenty po 142 m2, oraz dom wolnostojący o powierzchni 209 m2. Do każdego oferowanego budynku zostały przewidziane co najmniej 2 miejsca postojowe. Przy każdym domu jest ogródek, nie zapomnieliśmy też o pomieszczeniach technicznych.

Nasze domy to połączenie komfortu i funkcjonalności, z efektywnością energetyczną oraz wysoką jakością i dobrą architekturą. Projektując nasze domy, myśleliśmy o wygodzie, funkcjonalności i optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Układy każdego z pomieszczeń – oraz całych kondygnacji – zostały zaaranżowane tak, aby doświadczać komfortu w codziennym życiu.

Domy są wyposażone w ogrzewanie podłogowe i pompy ciepła – to pozwoli na efektywne wykorzystanie energii i obniżenie kosztów utrzymania.

Inwestorem projektu jest znana z solidności i długiego doświadczenia w branży deweloperskiej, krakowska firma z tradycjami, Proxima Service; obecna na rynku od 1991 roku. O wysokiej jakości projektów firmy świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane za zrealizowane przedsięwzięcia.

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy: ciesz się spokojem wśród łąk i lasu, lub korzystaj intensywnie z atrakcji dużego miasta, teraz już nie musisz wybierać, jedno i drugie znajdziesz właśnie tutaj!

Podobne aktualności

1b
czwartek | 07 grudnia, 2023

Mikołajowa zbiórka dla podopiecznych Schroniska KTOZ w Krakowie

Przekazaliśmy pomoc w postaci karmy i najbardziej potrzebnych art. dla zwierząt znajdujących się w placówce.

er
czwartek | 12 października, 2023

EXPO REAL 2023 – relacja

Tom Leach i Conall McGuire ponownie odwiedzili odbywające się w Monachium targi EXPO REAL 2023

expo 2023
środa | 20 września, 2023

Spotkajmy się na EXPO REAL 2023

Leach & McGuire na targach EXPO REAL 2023

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną