Przejdź do treści
Home Aktualności Wygrywamy wspierając potrzebujących!

Wygrywamy wspierając potrzebujących!

piątek | 02 września, 2022

W Leach & Lang kontynuujemy tradycję angażowania się w akcje charytatywne i również w tym roku wzięliśmy udział w Poland Business Run oraz wsparliśmy akcję Le Cure.

Nasze drużyny biegowe już 9 raz stanęły do rywalizacji w szczytnym celu.

W tym roku bieg odbywał się w formule zdalnej oraz stacjonarnej – ta druga opcja obejmowała trasę wokół krakowskich błoń, a nasze trzy drużyny wzięły udział w obydwu formach biegu.

Jednak walka o jak najlepszy czas pokonanego dystansu to nie wszystko. Rywalizacja w zbieraniu funduszy była nie mniej istotnym elementem wydarzenia.

W akcji „Pomagam Bardziej” po raz kolejny znaleźliśmy się wśród najlepszych zespołów jeśli chodzi o kwotę zebranych środków: nasza drużyna zwyciężyła w tej kategorii i zebrała aż 42 386 zł, a łączna kwota zebrana przez nasze trzy drużyny wyniosła 54 166 zł! Jesteśmy dumni z tego rewelacyjnego wyniku! Suma środków zebranych przez wszystkie drużyny, w których wystartowało łącznie 32 075 uczestników, wyniosła w tym roku 152 213 zł.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wyścigu, a przede wszystkim, wesprzeć beneficjentów fundacji Poland Business Run. Dziękujemy za wsparcie naszych drużyn! Za rok również staniemy do rywalizacji!

Krótka relacja z tegorocznego wydarzenia, przygotowana przez organizatora, jest dostępna tutaj.

To jednak nie jedyna akcja sportowo-charytatywna w której bierzemy aktywny udział; nasze wsparcie – po raz siódmy – otrzymało także Le Cure, które jest wyścigiem rowerowym, odbywającym się co roku we Francuskich Alpach, organizowanym w celu wspierania badań nad innowacyjnym leczeniem nowotworów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia, na którym w tym roku uczestnicy przemierzyli dystans 453 km oraz przewyższenia 10 034 m, pokonując własne ograniczenia!

Podobne aktualności

Leach 24.05.2024 final II
piątek | 24 maja, 2024

Poland Business Run ponownie z naszym udziałem w 2024

Od lat niezmiennie biegamy by pomagać !!

PROSTE 1 a
czwartek | 23 maja, 2024

Proste Kąty z elewacją zewnętrzną

Prace wykończeniowe wchodzą w kluczową fazę.

Proxima piętro 1_5
środa | 22 maja, 2024

Leach & Design z nową gamą projektów obiektów i lokali użyteczności publicznej, komercyjnej oraz usługowej

Sprawdź jak może wyglądać projekt Twojego nowego biura

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną