Skip to content
Home Aktualności Konferencja CEE Summit 2025 w Warszawie

Konferencja CEE Summit 2025 w Warszawie

środa | 04 czerwca, 2025

W czwartek 5 czerwca 2025 r. Tom Leach będzie jednym z prelegentów konferencji The CEE Summit, która odbędzie się w Warszawie.
Weźmie udział w dyskusji na temat: PRS – jak zrównoważyć przystępność cenową, jakość i zwroty dla inwestorów? STUDENT HOUSING – jak dostosować podaż do szybko zmieniających się potrzeb studentów i inwestorów?

Szczyt CEE obejmuje zarówno dużą konferencję, jak i mniejsze sesje, podczas których uczestnicy mogą zagłębić się w szczegóły sektorów, lokalizacji i kwestii, które są dla nich najważniejsze.

Jest to najważniejsze wydarzenie na rynku nieruchomości w regionie, skupiające międzynarodowych inwestorów i lokalnych decydentów w celu zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w regionie oraz omówienia przyszłych wyzwań i możliwości.

Aby dowiedzieć się więcej przejdź do: LINK

 

Leach 04.06.2025 – CEE Summit_Living breakout

Podobne aktualności

forum Konrad final 1
środa | 20 maja, 2026

Forum Rynku Nieruchomości 2026

11–13 czerwca – Sopot, Hotel Sheraton

2
czwartek | 14 maja, 2026

Budowa inwestycji Malborska 151 nabiera tempa!

Zobacz aktualny stan prac

1
wtorek | 05 maja, 2026

Malborska 151 – zakończenie trzeciego etapu prac

Trwają przygotowania do realizacji kolejnych etapów konstrukcyjnych

Vavada – najlepsze oferty i kody promocyjne dla nowych graczy!

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną