Przejdź do treści
Home Aktualności Leach & McGuire ponownie doradza Heimstaden Bostad przy kolejnej transakcji z obszaru PRS w Warszawie.

Leach & McGuire ponownie doradza Heimstaden Bostad przy kolejnej transakcji z obszaru PRS w Warszawie.

czwartek | 21 kwietnia, 2022

Należąca do grupy kapitałowej Leach & Lang, spółka Leach & McGuire rozwija współpracę ze szwedzkim partnerem Heimstaden Bostaddoradzając gigantowi w już kolejnej z serii zakończonych sukcesem transakcji, jakie podmiot realizuje w Polsce w ostatnich latach; dotyczącej nabycia 400 mieszkań od Dantex Sp. z oo Sp.k. na Osiedlu Aurora w Warszawie.  

Transakcja jest następstwem wcześniejszych zakupów Heimstaden od Eiffage, Marvipol Development i Spravii na ponad 4000 lokali w 5 największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Wszystkie mieszkania zostaną doprowadzone do stanu deweloperskiego, a następnie zostaną wykończone i umeblowane w ramach przygotowań do wynajmu. Sfinalizowanie i zakończenie prac przewidziane jest na połowę 2024 roku.

Inwestycja jest częścią większego osiedla mieszkaniowego w atrakcyjnej dzielnicy Włochy, przy ulicy Jutrzenki 139. Niedaleka odległość do centrum miasta (dystans od 10 do 15 minut) oraz bliskie położenie przy stacji dworca kolejowego Aleje Jerozolimskie to ogromne atuty lokalizacji tej nieruchomości. Zakupione lokale będą miały łącznie 19 550 mkw. powierzchni do wynajęcia, która obejmuje kawalerki oraz lokale z 1, 2 i 3 sypialniami. Średnia powierzchnia użytkowa mieszkania to 49 mkw., wszystkie będą w pełni umeblowane zgodnie ze standardem Heimstaden.

 

 

 

 

osiedle Aurora – Warszawa

Podobne aktualności

3
środa | 26 czerwca, 2024

Tom Leach podsumowuje XX lat działalności Leach & Lang Property Consultants

„…jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, dokąd zaprowadzi nas przyszłość…”.

IDRT4988
piątek | 21 czerwca, 2024

Zobacz galerię zdjęć z obchodów XX-lecia istnienia Leach & Lang

13.06.2024 – event jubileuszowy.

13.06.2024 – Warszawa XX lecie LL
środa | 19 czerwca, 2024

Obchody XX-lecia istnienia Leach and Lang Property Consultants

Event okolicznościowy w Warszawie z udziałem gości.

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną