Przejdź do treści
Home Aktualności Leach & Partners będzie zarządzać dla Bouwfonds

Leach & Partners będzie zarządzać dla Bouwfonds

piątek | 23 czerwca, 2017

Leach & Partners będzie zarządzać budynkiem dla Bouwfonds.

Miło nam oznajmić, że Leach & Partners, spółka joint venture pomiędzy Conall’em McGuire z Warsaw Properties (firmy będącej częścią notowanej na giełdzie Setanta SA) a Tomem Leach’em z firmy Leach & Lang Property Consultants, została wybrana jako podmiot  zarządzający budynkiem mieszkalnym przy ulicy Pereca 11 w Warszawie. W budynku, niedawno przejętym przez Fundusz Mieszkaniowy Bouwfonds (BERF) z firmy Matexi Polska, Leach & Partners będą odpowiadać za zarządzanie, administrację oraz wynajem powierzchni mieszkalnych i usługowych w tej nieruchomości.

Budynek, który jest obecnie w trakcie wykończenia, znajduje się ok. 400 metrów od  Ronda ONZ na granicy warszawskiej dzielnicy biznesowej. Nieruchomość ma powierzchnię około 9 500 metrów kwadratowych, składa się z parteru z powierzchnią handlowo-usługową oraz 193 mieszkań. Budynek będzie gotowy w pierwszych miesiącach 2018 r., natomiast już teraz Leach & Partners otrzymują zapytania od potencjalnych najemców komercyjnych i mieszkalnych, chociaż oficjalny początek akcji marketingowej odnośnie tych powierzchni przewidywany jest  na jesień.

Leach & Partners, którzy zarządzają ponad 1000 mieszkań w całej Polsce, są  – jak można się było spodziewać – optymistyczni w stosunku do nieruchomości. „Jest to oczywiście niezwykle dogodna lokalizacja, zahaczająca o  centrum biznesowe z jednej strony, a  z drugiej o Wolę. Jesteśmy pewni, że zdobędzie dużą popularność wśród młodych profesjonalistów „, komentuje Conall McGuire. Tom Leach dodaje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z udzielonego nam kredytu zaufania przez Bouwfonds,  w sektorze, który postrzegamy jako stale rosnący na  rynku nieruchomości. Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami należącymi do prywatnych właścicieli i rozpoczęcie współpracy z inwestorami instytucjonalnymi, było jedynie kwestią czasu. Cieszymy się, że możemy kroczyć na czele tej nadchodzącej rewolucji na polskim rynku mieszkaniowym „.

Szczegółowe informacje na temat budynku Pereca 11 i poszczególnych mieszkań na wynajem znajdują się tutaj.

graphics-for-news/pereca920.jpg

pereca920

Podobne aktualności

Leach 24.05.2024 final II
piątek | 24 maja, 2024

Poland Business Run ponownie z naszym udziałem w 2024

Od lat niezmiennie biegamy by pomagać !!

PROSTE 1 a
czwartek | 23 maja, 2024

Proste Kąty z elewacją zewnętrzną

Prace wykończeniowe wchodzą w kluczową fazę.

Proxima piętro 1_5
środa | 22 maja, 2024

Leach & Design z nową gamą projektów obiektów i lokali użyteczności publicznej, komercyjnej oraz usługowej

Sprawdź jak może wyglądać projekt Twojego nowego biura

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną