Przejdź do treści
Home Aktualności Podsumowanie roku 2016 – roczny raport Leach & Lang

Podsumowanie roku 2016 – roczny raport Leach & Lang

piątek | 13 stycznia, 2017

Wraz z nadejściem Nowego Roku Leach & Lang Property Consultants  chcieliby podziękować wszystkim swoim Klientom, tym, którzy są z nami od lat oraz tym, którzy dopiero w tym roku do nas trafili, za wszystkie zakończone transakcje, za oddane nam w zarządzanie nieruchomości, za wszelkie zapytania oraz wspólne odkrywanie tajemnic rynku nieruchomości. Chcielibyśmy także podsumować rok, który minął, a który pod wieloma względami był dla nas  – i mamy nadzieję, że dla naszych Klientów również – bardzo satysfakcjonujący.

Podsumowując miniony rok nie da się nie zauważyć, iż był to rok dużego ruchu na rynku nieruchomości, szczególnie jeśli mowa tutaj o rynku krakowskim. W porównaniu do 2015 roku nasze biuro otrzymało o ponad 40% więcej zapytań w skali całego obszaru naszej działalności. Podobny przyrost liczby zapytań odnotowaliśmy porównując lata 2015 i 2014, co tym bardziej daje nam powody do zadowolenia. W ciągu dwóch lat zanotowaliśmy wzrost zapytań dwukrotnie, co na pewno przyczyniło się do zwiększenia naszej działalności na rynku nieruchomości.

Dzięki naszej nowej stronie internetowej, ułatwionemu przeszukiwaniu naszej bazy danych oraz odpowiedniemu pozycjonowaniu jej w internetowych przeglądarkach odnotowaliśmy wzrost zapytań bezpośrednich o 120% w porównaniu z rokiem 2015, co oznacza wzrost udziału zapytań bezpośrednich w ogólnej liczbie zapytań z 11 do 18% w skali roku. Unowocześniając nasza stronę, dbając o jej łatwość obsługi i dostępność dla naszych Klientów, chcielibyśmy aby w przyszłym roku ten udział był jeszcze wyższy.

Patrząc na to, jak rozkładała się nasza aktywność w czasie musimy zauważyć, iż początek roku 2016 był łudząco podobny do 2015 r. Już wtedy obserwowaliśmy wysoki, acz stały popyt na rynku nieruchomości, który nas cieszył i pozwalał aktywnie pracować nad pozyskiwaniem nowych nieruchomości oraz satysfakcji kupujących i wynajmujących. Jednak w 2016 wraz z nastaniem okresu wakacyjnego popyt wcale nie zmalał jak zwykle, wręcz przeciwnie – odnotowaliśmy więcej zapytań niż w poprzednich miesiącach. Pod tym względem jednak rekordowy okazał się lipiec 2016 roku. Podczas gdy zazwyczaj w okresie wakacyjnym aktywność Klientów, wraz z okresem urlopowym spada, w tym roku podskoczyła o 82%! To były pracowite wakacje, dające nam wiele satysfakcji z wykonywanej dla naszych Klientów pracy! Wzrostowy trend utrzymywał się aż do listopada, który w porównaniu do 2015 roku wykazał wzrost o 50% liczby skierowanych do nas zapytań i odwiedzin.

graphics-for-news/obrazek_do_raportu2-16.jpg

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy, że byli Państwo z nami przez ten rok oraz wszystkie poprzednie. Mamy nadzieję, że zostaną Państwo z nami także przez kolejne lata. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, pozyskujemy nowe możliwości, budujemy Państwa zaufanie i chcemy być Państwa najlepszym doradcą na rynku nieruchomości w Polsce! Serdecznie zapraszamy do naszych biur i do tego, aby byli Państwo częścią naszego raportu także za rok!

obrazek_do_raportu2-16

Podobne aktualności

Leach 24.05.2024 final II
piątek | 24 maja, 2024

Poland Business Run ponownie z naszym udziałem w 2024

Od lat niezmiennie biegamy by pomagać !!

PROSTE 1 a
czwartek | 23 maja, 2024

Proste Kąty z elewacją zewnętrzną

Prace wykończeniowe wchodzą w kluczową fazę.

Proxima piętro 1_5
środa | 22 maja, 2024

Leach & Design z nową gamą projektów obiektów i lokali użyteczności publicznej, komercyjnej oraz usługowej

Sprawdź jak może wyglądać projekt Twojego nowego biura

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną