Przejdź do treści
Home Aktualności Rusza sprzedaż nowej inwestycji Ptasia 14!

Rusza sprzedaż nowej inwestycji Ptasia 14!

piątek | 27 czerwca, 2014

logos/Ptasia_14_72dpi.png

Ptasia 14 to kameralna inwestycja powstająca na krakowskiej Olszy. W wyjątkowy sposób łączy bardzo dogodną lokalizację i nowatorskie rozwiązania architektoniczne z najlepszą na rynku ceną za metr kwadratowy mieszkania. Architektura budynku to połączenie minimalizmu i elegancji z dodającymi sznytu drewnianymi detalami. Budynek ma 3 kondygnacje naziemne (parter i dwa piętra) i jedną podziemną, na której przewidziano parking i komórki lokatorskie.

Inwestycja posiada prawomocne pozwolenia na budowę – budynek jest w trakcie realizacji i proces budowy rozpoczął się w kwietniu 2014 r. Planowana data ukończenia budowy to luty 2015 r.

Ptasia 14 oferuje 18 lokali o najbardziej poszukiwanych powierzchniach i funkcjonalnym rozkładzie. Głównym założeniem architektów było takie zaprojektowanie mieszkań, by optymalnie wykorzystać każdy metr. Dobrym przykładem jest chociażby mieszkanie o powierzchni 35 metrów, w którym wygospodarowano przestrzeń na osobną sypialnię lub mieszkanie 68-metrowe z trzema oddzielnymi sypialniami.

Budynek położony jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej na krakowskiej Olszy. Starsza część Olszy, w której położona jest inwestycja to cicha i willowa dzielnica charakteryzująca się mnóstwem zieleni. Taka lokalizacja gwarantuje możliwość delektowania się ciszą i spokojem, pozwalając jednocześnie na szybkie dotarcie do centrum miasta. Spacer do Rynku Głównego to tylko 25 minut.

Inwestorem Ptasiej 14 jest PUH Magnolia Ernest Młynarski. Firma zrealizowała w Krakowie dwa projekty: budynki mieszkalne przy ulicy Rogatka 22 oraz Młodzieży 7. Budynek został zaprojektowany przez znane krakowskie biuro architektoniczne BAS – Biuro Architektury Stosowanej. Leach & Lang Property Consultants jest wyłączonym biurem sprzedaży inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Ptasia 14/PTA_wizualizacja_1_001.jpg

Ptasia 14/PTA_wizualizacja_1_002.jpg

Ptasia 14/PTA_wizualizacja_1_004.jpg

Ptasia 14/PTA_wizualizacja_1_005.jpg

Ptasia 14/PTA_wizualizacja_1_006.jpg

PTA_wizualizacja_1_001

Podobne aktualności

Leach 24.05.2024 final II
piątek | 24 maja, 2024

Poland Business Run ponownie z naszym udziałem w 2024

Od lat niezmiennie biegamy by pomagać !!

PROSTE 1 a
czwartek | 23 maja, 2024

Proste Kąty z elewacją zewnętrzną

Prace wykończeniowe wchodzą w kluczową fazę.

Proxima piętro 1_5
środa | 22 maja, 2024

Leach & Design z nową gamą projektów obiektów i lokali użyteczności publicznej, komercyjnej oraz usługowej

Sprawdź jak może wyglądać projekt Twojego nowego biura

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną