Przejdź do treści
Home Aktualności Tom Leach podsumowuje XX lat działalności Leach & Lang Property Consultants

Tom Leach podsumowuje XX lat działalności Leach & Lang Property Consultants

środa | 26 czerwca, 2024

W tym roku Leach and Lang Property Consultants obchodzi 20-lecie swojej działalności

W ciągu ostatnich dwóch dekad Polska była świadkiem przyspieszonego rozwoju światowej klasy centrów handlowych, znaczącego rynku biurowego klasy A, godnej pozazdroszczenia sieci logistycznej, solidnej podstawy mieszkaniowej, a ostatnio rodzącego się rynku PRS. Trzeba przyznać, że znaleźliśmy się we właściwym miejscu we właściwym czasie, a trajektoria Leach & Lang w ciągu ostatnich 20 lat była równie ekscytująca, dynamiczna i niezapomniana, dotykając wszystkich tych różnych sektorów, ale nigdy nie oddalając się zbytnio od naszych mieszkaniowych korzeni.

 

 

Oto jak  Tom Leach, założyciel firmy krótko podsumował 20 lat Leach & Lang:

„...Dla mnie najbardziej interesującą rzeczą w Leach & Lang jest to, jak nieustannie się rozwijamy. Założyłem firmę w 2004 roku, aby pomagać zagranicznym inwestorom w zakupie mieszkań w Krakowie.
Ewoluowało to w kierunku pomocy inwestorom w wyposażaniu, wynajmowaniu, zarządzaniu i odsprzedaży tych nieruchomości, a następnie, trochę pod wiatr w czasie GFC, rozszerzyliśmy działalność, aby powielić te usługi w 10 miastach w całej Polsce.
Nasz zespół rozrósł się jeszcze bardziej, gdy zaczęliśmy pomagać większym inwestorom w zakupie działek i budynków w celu realizacji całych projektów, a następnie prowadzić biura sprzedaży w celu ich sprzedaży.
To z kolei popchnęło nas najpierw do linii biznesowej administrowania budynkami, poprzez Active Management, a następnie do prowadzenia apartamentów z obsługą pod marką Landmark Apartments.
Choć rozwinęliśmy również naszą komercyjną stronę działalności, odnosząc wymierne sukcesy w wynajmie biur oraz licznych przejęciach i transakcjach sprzedaży, pozostajemy najbardziej znani z naszej działalności mieszkaniowej. W ostatnim czasie to właśnie mieszkaniowe doświadczenie pomogło nam wysunąć się na czoło rozwijającego się rynku PRS, gdzie wraz z Conallem McGuire pod dedykowaną marką Leach & McGuire mieliśmy przyjemność doradzać inwestorom instytucjonalnym przy serii historycznych przejęć w całej Polsce, obejmujących tysiące lokali. Ponieważ historia lubi się powtarzać, od tego czasu przekształciło się to w wynajem i zarządzanie tymi samymi portfelami mieszkań i domów studenckich…
Dotychczasowa podróż nie byłaby możliwa bez naszych niesamowitych pracowników i naszych zaufanych klientów i jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, dokąd zaprowadzi nas przyszłość…”

 

 

3

Podobne aktualności

IDRT4988
piątek | 21 czerwca, 2024

Zobacz galerię zdjęć z obchodów XX-lecia istnienia Leach & Lang

13.06.2024 – event jubileuszowy.

13.06.2024 – Warszawa XX lecie LL
środa | 19 czerwca, 2024

Obchody XX-lecia istnienia Leach and Lang Property Consultants

Event okolicznościowy w Warszawie z udziałem gości.

Leach 10.06.2024
poniedziałek | 17 czerwca, 2024

XX-lecie Leach & Lang Property Consultants

Limitowana seria gadżetów okolicznościowych.

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną