Przejdź do treści
Home Aktualności Wille na Woli – nowe domy na sprzedaż przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie

Wille na Woli – nowe domy na sprzedaż przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie

czwartek | 02 lutego, 2023

Leach & Lang Property Consultants ma zaszczyt przedstawić Państwu nową, kameralną inwestycję sprawdzonego dewelopera, pod nazwą „Wille na Woli” zlokalizowaną przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. 

Oferujemy wyłącznie w Leach & Lang już wybudowane: 2 typy domów, w zabudowie bliźniaczej, która obejmuje dwa segmenty po 142 m2, oraz dom wolnostojący o powierzchni 209 m2. Do każdego oferowanego budynku zostały przewidziane co najmniej 2 miejsca postojowe. Przy każdym domu jest ogródek, nie zapomnieliśmy też o pomieszczeniach technicznych.

Nasze domy to połączenie komfortu i funkcjonalności, z efektywnością energetyczną oraz wysoką jakością i dobrą architekturą. Projektując nasze domy, myśleliśmy o wygodzie, funkcjonalności i optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Układy każdego z pomieszczeń – oraz całych kondygnacji – zostały zaaranżowane tak, aby doświadczać komfortu w codziennym życiu.

Domy są wyposażone w ogrzewanie podłogowe i pompy ciepła – to pozwoli na efektywne wykorzystanie energii i obniżenie kosztów utrzymania.

Inwestorem projektu jest znana z solidności i długiego doświadczenia w branży deweloperskiej, krakowska firma z tradycjami, Proxima Service; obecna na rynku od 1991 roku. O wysokiej jakości projektów firmy świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane za zrealizowane przedsięwzięcia.

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy: ciesz się spokojem wśród łąk i lasu, lub korzystaj intensywnie z atrakcji dużego miasta, teraz już nie musisz wybierać, jedno i drugie znajdziesz właśnie tutaj!

Podobne aktualności

Leach 24.05.2024 final II
piątek | 24 maja, 2024

Poland Business Run ponownie z naszym udziałem w 2024

Od lat niezmiennie biegamy by pomagać !!

PROSTE 1 a
czwartek | 23 maja, 2024

Proste Kąty z elewacją zewnętrzną

Prace wykończeniowe wchodzą w kluczową fazę.

Proxima piętro 1_5
środa | 22 maja, 2024

Leach & Design z nową gamą projektów obiektów i lokali użyteczności publicznej, komercyjnej oraz usługowej

Sprawdź jak może wyglądać projekt Twojego nowego biura

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną