Przejdź do treści
Home Aktualności Zamieszkaj w Domach Przyszłości

Zamieszkaj w Domach Przyszłości

piątek | 23 lipca, 2021

I etap inwestycji Domy Przyszłości uzyskał w maju 2020 pozwolenie na użytkowanie i na osiedle wprowadzili się już pierwsi mieszkańcy. W lipcu tego roku oddaliśmy do użytkowania kolejne 8 domów, zrealizowanych w ramach II etapu inwestycji, a w planach jest powstanie kolejnych budynków.

Kupując u nas, inwestujesz w oszczędności w przyszłości.

Położona w Libertowie, z dobrym dostępem do obwodnicy inwestycja jest dedykowana dla osób, które chcą żyć bardziej ekologicznie. Dom energooszczędny jest idealnym rozwiązaniem, przynoszącym znaczne oszczędności kosztów utrzymania w porównaniu z budynkiem wykonanym w tradycyjnej technologii.

Domy Przyszłości mają zerowy bilans zużycia dwutlenku węgla, a zużycie energii elektrycznej jest typowe dla budynku pasywnego. Dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom koszty utrzymania domu zostały zredukowane do minimum.

Domy Przyszłości

Naturalne materiały to przyszłość budownictwa.

Deweloperem inwestycji jest firma Palettenwerk, która od lat działa na rynku branży drzewnej; wykonując m.in. ekologiczne prefabrykaty na bazie naturalnego drewna do zastosowania w budownictwie, które zostały również użyte w inwestycji Domy Przyszłości. Drewno dzięki swoistym właściwościom użytkowym, trwałości jak i doskonałym parametrom ekologicznym jest uważane za materiał z ogromnym potencjałem do użycia w budownictwie przyszłości. Wybierając naszą inwestycję, mają Państwo możliwość już teraz skorzystać z szerokiego spektrum zalet ekologicznej oraz innowacyjnej technologii.

Przyjazny klimat, wygoda, wysoka jakość

Przestronne i funkcjonalne Domy Przyszłości zostały stworzone również jako odpowiedź na potrzeby klientów oczekujących ponadprzeciętnego komfortu oraz wysokiej jakości swojej przestrzeni mieszkalnej. Wyjątkowo nowoczesna i wydajna izolacja gwarantuje ciszę i komfort cieplny, a drewniane okna i drzwi tworzą przytulny klimat. Twórcy inwestycji pomyśleli także o filtrach antysmogowych, które zapewnią w domu wolne od smogu powietrze.

Domy Przyszłości

Dopełnieniem wysokiej jakości przestrzeni mieszkalnych są starannie wykończone części wspólne osiedla – wybrukowane drogi i stylowe oświetlenie zewnętrzne – a także dodatkowe udogodnienia – na osiedlu znajduje się parking dla gości oraz rekreacyjna część wspólna z zielenią; stworzona, aby zapewnić mieszkańcom osiedla przestrzeń do wspólnych aktywności. Do każdego domu zapewniony został prywatny ogródek (pow. 4-7 arów) oraz wiata garażowa.

Ceny domów w aktualnie oddanym do użytku etapie zaczynają się od 770 000 zł. Aby umówić się na prezentację, prosimy o kontakt z biurem sprzedaży: kliknij tutaj.

Domy Przyszłości

Domy Przyszłości

dom prezyszłosci

Podobne aktualności

Leach 24.05.2024 final II
piątek | 24 maja, 2024

Poland Business Run ponownie z naszym udziałem w 2024

Od lat niezmiennie biegamy by pomagać !!

PROSTE 1 a
czwartek | 23 maja, 2024

Proste Kąty z elewacją zewnętrzną

Prace wykończeniowe wchodzą w kluczową fazę.

Proxima piętro 1_5
środa | 22 maja, 2024

Leach & Design z nową gamą projektów obiektów i lokali użyteczności publicznej, komercyjnej oraz usługowej

Sprawdź jak może wyglądać projekt Twojego nowego biura

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną