Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Aż 64 sprzedane mieszkania w I kwartale 2016!

Udostępnij
Aż 64 sprzedane mieszkania w I kwartale 2016!

Wraz z nadejściem wiosny nadchodzi czas na małe podsumowania pierwszego kwartału 2016 roku. Dla Leach & Lang kwartał ten był bardzo pomyślny pod kątem sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Możemy się pochwalić rekordowym dla nas kwartałem i zamknąć go z ilością 64 podpisanych umów deweloperskich i przedwstępnych w projektach, dla których prowadzimy oficjalne biura sprzedaży.

Zainteresowanie naszymi inwestycjami w Krakowie (między innymi: Browar Lubicz, Wawrzyńca 19, W Residence, Osiedle Liszki), Katowicach (Dębowe Tarasy), Bochni (Wzgórze Jana) i innych miastach Polski wciąż rośnie, dlatego też szykujemy się na to, iż ten rekord może zostać szybko pobity.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych inwestycji i wybranie mieszkania dla siebie – trzeba się spieszyć, gdyż rozchodzą się w bardzo szybkim tempie!

wawrzyńca/Wawrzynca19.jpg

Wawrzyńca19, Kraków

graphics-for-news/BL_400_1200px.jpg

 Browar Lubicz, II etap, Kraków

graphics-for-news/DT27_male.jpg

Dębowe Tarasy, Katowice

 graphics-for-news/wresidence5.JPG

 W Residence, Kraków

graphics-for-news/wzgorze_jana_budynek.JPG

Wzgórze Jana, Bochnia

graphics-for-news/konar.jpg

 Konarskiego 10, Gliwice

graphics-for-news/liszki_małe.jpg

Osiedle Liszki, Liszki k. Krakowa

 

środa, 20 kwietnia, 2016

Powrót