Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & Lang Property Consultants pobiegną aby inni mogli chodzić!

Udostępnij

14 września 2014 roku  już po raz trzeci odbędzie się Poland Business Run  - Bieg, którego organizatorem jest fundacja Jaśka Meli  „Poza Horyzonty”, a który pomóc ma ludziom stanąć na nogi po utracie kończyn. Bieg odbywać się będzie w pięciu miastach: Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi i Warszawie a chęć udziału w nim zgłosiło ponad 12 000 osób! Dlatego Leach & Lang Property Consultants także zdecydowało się pobiec i wspomóc szczytny cel wraz z 600 innymi drużynami  z krakowskich firm. A przy okazji trochę rozruszać zastane przed komputerami kości!

Wszystkich, biegaczy i nie-biegaczy zapraszamy 14 września 2014 roku na Krakowski Rynek aby dopingować nasze dwa zespoły – Leach&RUN! Oraz Leach&FUN!, które staną w szranki ze sztafetą 5x3,8km. Do tego czasu, już teraz można wspomagać nasze zespoły w akcji „Pomagam bardziej” do czego serdecznie zapraszamy. Wystarczy wejść na stronę drużyny:

- Leach & RUN! : http://krakowbusinessrun.pl/pl/team/1188,leach-run 

lub

- Leach & FUN! : http://krakowbusinessrun.pl/pl/team/1190,leachfun 

i przycisnąć guzik „pomagam bardziej”.

 

Zapraszamy i dziękujemy! Obiecujemy, że damy z siebie wszystko! 


niedziela, 15 czerwca, 2014

Powrót