Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & Lang wyłącznym agentem sprzedaży inwestycji Kaviory 41 w Krakowie

Udostępnij
Leach & Lang wyłącznym agentem sprzedaży inwestycji Kaviory 41 w Krakowie

Miło nam Państwa poinformować, że Leach & Lang rozpoczyna sprzedaż nowej, kameralnej inwestycji w śródmiejskiej lokalizacji - bezpośredniej okolicy Miasteczka Studenckiego AGH, przy ul. Kawiory 41 na Krowodrzy.

Pod wskazanym adresem znajdą się dobrze zaprojektowane rozwiązania, niezależnie od tego, czy klienci poszukują okazji inwestycyjnej, nowego lokum, czy miejsca do prowadzenia działalności. Można wybierać spośród kawalerek (część umożliwia wydzielenie sypialni) i ustawnych, dwupokojowych wnętrz, albo większych, kilkupokojowych mieszkań. Sklepy, kawiarnie i punkty usługowe to nasz plan na zagospodarowanie parteru, gdzie znajduje się 250 m. kw. powierzchni usługowej.

W budynku znajduje się także podziemny parking, a w nim miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz wózkownio-rowerownia.

By dopełnić projekty poszczególnych mieszkań, oferujemy pakiety wykończeniowe w czterech standardach dopasowanych do różnych potrzeb klientów.

Dzielnica Krowodrza to dynamicznie rozwijający się rejon miasta. Jej zróżnicowany charakter i bogate tradycje inspirują do działania. Zabytkowy charakter przenika się ze świeżością nowych idei i technologii rozwijanych na pobliskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Bliskość parków, Błoń – czyli słynnej krakowskiej łąki, uczelni wyższych, siedzib firm, sklepów i wszelkich usług, powoduje, że jest świetne miejsce do życia.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.kaviory41.pl

Serdecznie zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ul. Sławkowskiej 6 w Krakowie, tel. 12 430 04 04.

 

graphics-for-news/kaviory1.jpg

graphics-for-news/kaviory2.jpg

graphics-for-news/kaviory3.jpg


piątek, 16 listopada, 2018

Powrót