Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & Lang wyłącznym agentem sprzedaży inwestycji Przestrzenie w Krakowie

Udostępnij
Leach & Lang wyłącznym agentem sprzedaży inwestycji Przestrzenie w Krakowie

Z ogromną przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży wyjątkowej inwestycji domów jednorodzinnych zlokalizowanej w zielonym sąsiedztwie Lasu Borkowskiego, przy spokojnej i urokliwej ulicy Księdza Wojciecha Karabuły.

PRZESTRZENIE to sześć dyskretnych i kameralnych domów na skraju Lasu Borkowskiego, w pobliżu granic miasta, wciąż niedaleko centrum. Przepiękne nieruchomości zaprojektowane w dwóch układach, otula zieleń drzew. Każdy dom posiada indywidualny garaż w bryle budynku, zewnętrzne miejsce postojowe oraz zieloną działkę o powierzchni do 600 m kw. Projekt i układ wnętrza jest elastyczny, przez co poddaje się swobodnej aranżacji oraz dostosowuje do potrzeb i gustu.

Perfekcyjna równowaga pomiędzy funkcjonalnością i designem zapewni przyszłym mieszkańcowm wygodę i zaspokoi poczucie estetyki. Brak zbędnych elementów i wysoka jakość tych wybranych, pomogą w kreacji przestrzeni, która stanie się tłem do codziennego pisania własnej, domowej historii.

Projekt osiedla został wykonany przez krakowską pracownię architektoniczną Horizone Studio, generalnym wykonawcą jest spółka Struktura, również z Krakowa. Po dodatkowe informacje oraz pełną ofertę zapraszamy na www.przestrzenie-krakow.pl

 

graphics-for-news/Karabuly/KAR-IMG-1-F.jpg

 

 

 graphics-for-news/Karabuly/KAR-IMG-3.jpg

 

 

czwartek, 30 sierpnia, 2018

Powrót