Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & Lang wyłącznym biurem sprzedaży Apartamentów Zbożowa w Katowicach

Udostępnij
Leach & Lang wyłącznym biurem sprzedaży Apartamentów Zbożowa w Katowicach

Mamy wielką przyjemność poinformować, że Leach & Lang Property Consultants poprowadzi sprzedaż kameralnej inwestycji Apartamenty Zbożowa. Powstający w dzielnicy Piotrowice budynek będzie składał się z kilkunastu mieszkań wraz z garażami w przyziemiu budynku. Spokojna okolica oraz kameralny budynek zapewniają ciszę i możliwość odpoczynku po długim dniu w pracy, natomiast nowoczesna energooszczędna technologia – komfort oraz niskie koszty eksploatacji. Bliskość okolicznych lokali usługowych, handlowych, placówek szkolnych i  medycznych to duże udogodnienie dla przyszłych mieszkańców. Przebudowa skrzyżowania ulic Kościuszki i Armii Krajowej zapewnia sprawną komunikację z centrum Katowic.

Już w najbliższy weekend 7-8 marca zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach mieszkaniowych: www.slaskietargi.pl, a już niebawem do zapoznania się ze szczegółami inwestycji również na stronie internetowej www.apartamentyzbozowa.pl

 

 

 

piątek, 06 marca, 2020

Powrót