Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Nowa inwestycja w Katowicach w Dolinie Trzech Stawów już w sprzedaży...

Udostępnij
Nowa inwestycja w Katowicach w Dolinie Trzech Stawów już w sprzedaży...

Miło nam Państwa poinformować, że właśnie rozpoczęliśmy przedsprzedaż nowej inwestycji w Katowicach, zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów. Park Przy Stawach to unikalna w tej okolicy tak kameralna inwestycja, na którą składają się niskie, trzykondygnacyjne budynki, w których zaplanowano 62 przestronne apartamenty. Niewątpliwym atutem inwestycji są przynależne do apartamentów ogródki, tarasy, garaże oraz miejsca postojowe.

Dolina Trzech Stawów to rewelacyjne miejsce na relaks i odpoczynek dla całej rodziny. Tu czas płynie wolniej, a życie spokojniej. Nad wodę dotrzesz w kilka minut! Z Parku Przy Stawach wszędzie jest blisko. Zarówno do centrum Katowic, jak i CH 3 Stawy, szkół i innych budynków użyteczności publicznej oraz autostrady A4. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.parkprzystawach.pl.

graphics-for-news/Park Przy Stawach/DUZY STAW_4_Fotor.jpg

graphics-for-news/Park Przy Stawach/DUZY STAW_5_Fotor.jpg

graphics-for-news/Park Przy Stawach/DUZY STAW_6_Fotor.jpg

 

wtorek, 15 maja, 2018

Powrót