Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Nowa Inwestycja w Podgórzu - Zamoyskiego 30

Udostępnij
Nowa Inwestycja w Podgórzu - Zamoyskiego 30

Miło nam Państwa poinformować, że Leach & Lang rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji w okolicach Parku Bednarskiego przy ul. Jana Zamoyskiego 30 na Starym Podgórzu.

Zamoyskiego 30 to kameralna inwestycja obejmująca 22 lokale mieszkalne, 2 lokale użytkowe, 22 miejsca postojowe oraz 19 komórek lokatorskich.

Budynek mieścić będzie 22 mieszkania o powierzchni między 35 i 102 metrów kwadratowych. Będą one położone na sześciu kondygnacjach, z oknami na ulice Zamoyskiego i Krzemionki oraz obszerny dziedziniec. W budynku znajdą się także podziemny parking i przechowalnie rowerów. By dopełnić projekty poszczególnych mieszkań, oferujemy pakiety wykończeniowe w trzech standardach dopasowanych do Twoich potrzeb.

Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe (jeden mały i jeden duży), w których mieścić się mogą sklepy, biura lub restauracje, oba z wejściem od strony ulicy Zamoyskiego.

Lokalizacja Zamoyskiego 30 jest znakomita, w centrum spokojnej dzielnicy mieszkalnej Stare Podgórze, na zboczu wzgórza Krzemionki. Zaraz obok zaczyna się Park Bednarskiego, doskonałe miejsce na relaksujący spacer, jednocześnie zaledwie kilka minut na piechotę od ruchliwej ulicy Kalwaryjskiej i Rynku Podgórskiego. Na piechotę można w ciągu 10 minut dojść (przez Kładkę Bernatka nad Wisłą) na Kazimierz z jego nieskończonym wyborem barów i restauracji. Rynek Główny to zaledwie 10 minut samochodem lub tramwajem, podobnie jak dwa krakowskie centra handlowe: Galeria Kazimierz i Bonarka.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.zamoyskiego30.pl .

Serdecznie zapraszamy do biura sprzedaży przy ul. Sławkowskiej 6 w Krakowie, tel. 12 430 04 04.

graphics-for-news/Zamoyskiego_1_S_920.jpg

graphics-for-news/Zamoyskiego_2_920.jpg

graphics-for-news/Zamoyskiego_3_920.jpg

czwartek, 05 stycznia, 2017

Powrót