Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Trio Kraków – mieszkania i pokoje studenckie przy ul. Rakowickiej już gotowe do zamieszkania!

Udostępnij
Trio Kraków – mieszkania i pokoje studenckie przy ul. Rakowickiej już gotowe do zamieszkania!

Leach & McGuire, siostrzana firma Leach & Lang (wcześniej znana jako: Leach & Partners), została zaangażowana do prowadzenia wynajmu i zarządzania lokalami, połączonego ze sprawowaniem administracji nieruchomości wraz z księgowością, w dwóch budynkach mieszkalnych oraz prywatnym domu studenckim przy ul. Rakowickiej 20 w Krakowie, zakupionych w grudniu 2019 r. przez Fundusz Catella European Residential (CER) od Hines.

Kompleks 3 budynków, zwany „Trio” i składający się z 291 jednostek mieszkalnych, znajduje się zaledwie 500 metrów od Dworca Głównego w Krakowie i w równie bliskiej odległości od Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Wszystkie trzy budynki są już gotowe do zamieszkania i pomimo środka roku akademickiego oferta wynajmu wzbudza duże zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców. 

Nowo pozyskany projekt zwiększa całkowitą liczbę zarządzanych przez L&L / L&McG nieruchomości w całej Polsce do poziomu blisko 2000. Leach & McGuire już teraz osiągnęło niemal stuprocentowe obłożenie obiektu przy ul. Pereca 11, budynku Catelli w Warszawie, a szybkość, z jaką „Trio” wynajmuje swoje mieszkania i pokoje studenckie po zaledwie dwóch pierwszych tygodniach działalności od początku stycznia 2020 r. potwierdza, że ​projekt przy ul. Rakowickiej szybko pójdzie w ich ślady.


Trio Kraków

 

graphics-for-news/Trio Krakow/_MG_3696g_smaller_main.jpg

 

graphics-for-news/Trio Krakow/trio3.jpg

 

Trio Kraków

Trio Kraków

Trio Kraków

 

Trio Kraków

środa, 22 stycznia, 2020

Powrót