Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Wille na Woli - nowe domy na sprzedaż przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie

Udostępnij
Wille na Woli - nowe domy na sprzedaż przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie

Leach & Lang Property Consultants ma zaszczyt przedstawić Państwu nową, kameralną inwestycję sprawdzonego dewelopera, pod nazwą „Wille na Woli” zlokalizowaną przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. 

Oferujemy wyłącznie w Leach & Lang już wybudowane: 2 typy domów, w zabudowie bliźniaczej, która obejmuje dwa segmenty po 142 m2, oraz dom wolnostojący o powierzchni 209 m2. Do każdego oferowanego budynku zostały przewidziane co najmniej 2 miejsca postojowe. Przy każdym domu jest ogródek, nie zapomnieliśmy też o pomieszczeniach technicznych. 

 graphics-for-news/2023_H1/WnW/IMGP.jpg

Nasze domy to połączenie komfortu i funkcjonalności, z efektywnością energetyczną oraz wysoką jakością i dobrą architekturą. Projektując nasze domy, myśleliśmy o wygodzie, funkcjonalności i optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Układy każdego z pomieszczeń - oraz całych kondygnacji - zostały zaaranżowane tak, aby doświadczać komfortu w codziennym życiu.

 graphics-for-news/2023_H1/WnW/IMGP_5.jpg

 Domy są wyposażone w ogrzewanie podłogowe i pompy ciepła - to pozwoli na efektywne wykorzystanie energii i obniżenie kosztów utrzymania.

graphics-for-news/2023_H1/WnW/IMGP_11.jpg

Inwestorem projektu jest znana z solidności i długiego doświadczenia w branży deweloperskiej, krakowska firma z tradycjami, Proxima Service; obecna na rynku od 1991 roku. O wysokiej jakości projektów firmy świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane za zrealizowane przedsięwzięcia.

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy: ciesz się spokojem wśród łąk i lasu, lub korzystaj intensywnie z atrakcji dużego miasta, teraz już nie musisz wybierać, jedno i drugie znajdziesz właśnie tutaj!

Więcej informacji o projekcie tutaj.

czwartek, 02 lutego, 2023

Powrót