Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Zamieszkaj w Domach Przyszłości

Udostępnij
Zamieszkaj w Domach Przyszłości

I etap inwestycji Domy Przyszłości uzyskał w maju 2020 pozwolenie na użytkowanie i na osiedle wprowadzili się już pierwsi mieszkańcy. W lipcu tego roku oddaliśmy do użytkowania kolejne 8 domów, zrealizowanych w ramach II etapu inwestycji, a w planach jest powstanie kolejnych budynków.

Kupując u nas, inwestujesz w oszczędności w przyszłości.

Położona w Libertowie, z dobrym dostępem do obwodnicy inwestycja jest dedykowana dla osób, które chcą żyć bardziej ekologicznie. Dom energooszczędny jest idealnym rozwiązaniem, przynoszącym znaczne oszczędności kosztów utrzymania w porównaniu z budynkiem wykonanym w tradycyjnej technologii.

Domy Przyszłości mają zerowy bilans zużycia dwutlenku węgla, a zużycie energii elektrycznej jest typowe dla budynku pasywnego. Dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom koszty utrzymania domu zostały zredukowane do minimum.

Domy Przyszłości

Naturalne materiały to przyszłość budownictwa.

Deweloperem inwestycji jest firma Palettenwerk, która od lat działa na rynku branży drzewnej; wykonując m.in. ekologiczne prefabrykaty na bazie naturalnego drewna do zastosowania w budownictwie, które zostały również użyte w inwestycji Domy Przyszłości. Drewno dzięki swoistym właściwościom użytkowym, trwałości jak i doskonałym parametrom ekologicznym jest uważane za materiał z ogromnym potencjałem do użycia w budownictwie przyszłości. Wybierając naszą inwestycję, mają Państwo możliwość już teraz skorzystać z szerokiego spektrum zalet ekologicznej oraz innowacyjnej technologii.

Przyjazny klimat, wygoda, wysoka jakość

Przestronne i funkcjonalne Domy Przyszłości zostały stworzone również jako odpowiedź na potrzeby klientów oczekujących ponadprzeciętnego komfortu oraz wysokiej jakości swojej przestrzeni mieszkalnej. Wyjątkowo nowoczesna i wydajna izolacja gwarantuje ciszę i komfort cieplny, a drewniane okna i drzwi tworzą przytulny klimat. Twórcy inwestycji pomyśleli także o filtrach antysmogowych, które zapewnią w domu wolne od smogu powietrze.

Domy Przyszłości

Dopełnieniem wysokiej jakości przestrzeni mieszkalnych są starannie wykończone części wspólne osiedla - wybrukowane drogi i stylowe oświetlenie zewnętrzne – a także dodatkowe udogodnienia – na osiedlu znajduje się parking dla gości oraz rekreacyjna część wspólna z zielenią; stworzona, aby zapewnić mieszkańcom osiedla przestrzeń do wspólnych aktywności. Do każdego domu zapewniony został prywatny ogródek (pow. 4-7 arów) oraz wiata garażowa.

Ceny domów w aktualnie oddanym do użytku etapie zaczynają się od 770 000 zł. Aby umówić się na prezentację, prosimy o kontakt z biurem sprzedaży: kliknij tutaj.

Domy Przyszłości

Domy Przyszłości

piątek, 23 lipca, 2021

Powrót