Przejdź do treści
Współpraca z agencją nieruchomości – jakie korzyści niesie dla sprzedającego i kupującego/ najemcy i wynajmującego?
10 września, 2021

Współpraca z agencją nieruchomości – jakie korzyści niesie dla sprzedającego i kupującego/ najemcy i wynajmującego?

Sprzedaż, zakup czy nawet wynajem mieszkania to duże przedsięwzięcie, a czasem nawet spełnienie wieloletnich marzeń.

Home Blog Współpraca z agencją nieruchomości – jakie korzyści niesie dla sprzedającego i kupującego/ najemcy i wynajmującego?

Sprzedaż, zakup czy nawet wynajem mieszkania to duże przedsięwzięcie, a czasem nawet spełnienie wieloletnich marzeń. Są to poważne decyzje i  zazwyczaj wiążą się z zaangażowaniem sporych nakładów finansowych. Warto w takiej sytuacji skontaktować się z wykwalifikowanym ekspertem, który pomoże nam przejść bezpiecznie przez cały proces i wspomoże swoją specjalistyczną wiedzą oraz doświadczeniem.

Oto kilka najistotniejszych korzyści, które daje współpraca z agentem przy sprzedaży/ wynajmie nieruchomości:

profesjonalna i obiektywna ocena nieruchomości, jej wad i zalet, co daje możliwość najbardziej optymalnej wyceny nieruchomości. Przekłada się to na zadowolenie finansowe i wpływa na realny czas sprzedaży/wynajmu,

profesjonalne zdjęcia nieruchomości oraz rzetelna prezentacja oferty na wielu portalach nieruchomościowych, co daje większą zauważalność oferty na rynku, która prowadzi do zwiększenia liczby zainteresowanych Klientów,

własna baza Klientów poszukujących nieruchomości,

pomoc w negocjacjach oraz przy organizowaniu dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia transakcji; pomoc w rozwiazywaniu ewentualnych problemów w sytuacji nieścisłości czy błędów związanych z własnością nieruchomości.

wsparcie i doradztwo w sprawach umów  przedwstępnych i ostatecznych; przygotowywanie umów najmu oraz umów rezerwacyjnych.

Zalety współpracy przy zakupie/ najmie nieruchomości:

– własna baza nieruchomości na zakup, umożliwiająca jak najlepsze dopasowanie nieruchomości do preferencji Klienta,

doradztwo inwestycyjne,

pomoc w negocjacjach,

sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i koordynacja procesu zakupu/ najmu,

wsparcie i doradztwo w sprawach umów najmu, rezerwacyjnych, przedwstępnych i ostatecznych,

możliwość kontynuowania lub uzupełnienia współpracy, obejmująca jej wynajem, zarządzanie nieruchomością a także jej wykończenie (projekt wraz z wykonaniem), dzięki kompleksowej ofercie dopasowanej do oczekiwań klientów.

Podsumowując, Leach & Lang jako biuro nieruchomości dołoży wszelkich starań, aby pomóc zrealizować Twoje plany związane z nieruchomościami oraz kompleksowo zabezpieczy przebieg transakcji. Ponieważ działamy w bardzo szerokim zakresie usług związanych z obrotem oraz zarządzaniem nieruchomościami, a także finansowaniem zakupu, nie musisz szukać osobnej firmy, która zajmie się sprawdzeniem zdolności kredytowej, zarządzaniem nieruchomością, wykończeniem wnętrza, rozliczeniem podatku czy ubezpieczeniem; ponieważ to wszystko zorganizują dla Ciebie nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści.

Na koniec warto dodać, że przy wyborze agencji nieruchomości dobrze jest się kierować jej doświadczeniem oraz renomą – Leach & Lang działa na rynku od kilkunastu lat, doradzając od początku w szerokim obszarze zagadnień rynku nieruchomości. O naszym sukcesie i niekwestionowanej pozycji świadczy szerokie grono zadowolonych Klientów. Jesteśmy też liderami w Polsce usług zarządzania nieruchomościami dla Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych; jak również uważnie obserwujemy najnowsze trendy na rynku i na ich postawie wprowadzamy innowacje, aby oferować najwyższy poziom usług naszym Klientom.

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną