Przejdź do treści
Pełnomocnictwo do sprzedaży nieruchomości od obcokrajowca oraz tłumaczenie pełnomocnictwa
08 września, 2021

Pełnomocnictwo do sprzedaży nieruchomości od obcokrajowca oraz tłumaczenie pełnomocnictwa

Stroną transakcji zakupu lub sprzedaży nieruchomości może być pełnomocnik.

Home Blog Pełnomocnictwo do sprzedaży nieruchomości od obcokrajowca oraz tłumaczenie pełnomocnictwa

Stroną transakcji zakupu lub sprzedaży nieruchomości może być pełnomocnik, czyli osoba upoważniona do zawarcia umowy w imieniu właściciela nieruchomości. Transakcje z udziałem pełnomocnika stanowią dużą część umów zawieranych za pośrednictwem Leach & Lang, jak również są powszechnie praktykowane na rynku nieruchomości.

W przypadku pełnomocnictwa wystawionego poza granicami RP, wymagane jest uzyskanie dodatkowej legalizacji, tj. potwierdzenia autentyczności dokumentu. W przypadku krajów będących sygnatariuszami konwencji haskiej, legalizacja dokumentów odbywa się poprzez uzyskanie tzw. „Klauzuli apostille”. Wszelkie dokumenty wystawione w obcym języku, aby mogły być dopuszczone do obrotu prawnego w Polsce, muszą zostać przetłumaczone i uwierzytelnione przez uprawnionego tłumacza przysięgłego.

W Leach & Lang służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie organizacji pełnomocnictwa i jego tłumaczenia również dla obcokrajowców.

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną